ניקוי ספות אלקנטרה

ניקוי ספות אלקנטרה

ניקוי ספות אלקנטרה דורש ניקוי מקצועי של אנשי מקצוע המתמחים בנושא! על מנת להבין מדוע ולמה צריך ללמוד קצת על תכונות של בד אלקנטרה, מה מייצג את הבד ומה היא הדרך המצליחה והמומלצת לתחזוקתו.
את כל המידע הזה ועוד אנו מציאים לכם במאמרינו.

לפני הכל פרט אחד קטן: ריפודי בד אלקנטרה מקוריים בחלק מכונותיהם עולים על ריפודי עור.
בדי אלקנטרה משמשים בתחומים רבים של עיצוב- בעזרתו מרפדים ספות סלון וכורסאות, בסיסים וראש מיטות, מושבים ומשענות לכיסאות פינת אוכל, כריות נוי לכל סוגי העיצוב. כלומר בכל סוג עיצוב היכן שרוצים לקבל מראה מרשים ומפואר נמצא בד אלקנטרה.
בנוסף ניתן לפגוש ריפודי אלקנטרה גם ברכבי יוקרה.

איך יודעים אם האלקנטרה מקורית או שזה חיקוי?

בד אלקנטרה מקורי מזכיר במראה שלו בד זמש שהוא בעצם עור הפוך. בד זה נמצא בקטגורית הבדים האיכותיים ומפוארים ביותר. קייצים חיקויים רבים לבד זה, וקיים קושי רב להבדיל ביון מקור לחקיוי העת הקניה, דבר זה יכולים לראות רק המומחים בתחום. לכן מאוד חשוב שבמועד קנייתכם יציגו אנשי מכירות תעודת מקור לסוג הריפוד אותו הם מציעים.
הרכבו של בד אלקנטרה המקורי הוא 68% פוליאסטר ו32% פוליאוריטן. ותהליך היצור שלו מתבצע תוך כדי דחיסה, כבישה וצביעת הסיבים הסינטטים שנקראים מיקרופייבר.
בד אלקנטרה מאופיין כאחד הבדים היפים והנוחים לשימוש.בד זה הוא בד גמיש ורך למגע. בנוסף, בדומה לבד אימפלה, גם לאלקנטרה קיימת שכבת ציפוי טפלון אשר מגבירה את עמידותו בפני ספיגת נוזלים ומעקבת הופעת כתמים על הריפוד.
יתרון נוסף הוא עמידות גבוה לאש. בעולם האיצוב קיים מגוון רחב לטקסטורה וצבעים של הבד, לכן כל ריהוט אשר מרופד באלקנטרה מקבל מראה מפואר ומרשים.
על מנת לתחזק את הבד בצורה יעילה מספיק רק מדי פעם להוריד את האבק המצטבר וניגוב קל בעזרת מטלית לחה במידת הצורך. אך למרות כל תכונותיו הנפלאות ואופן תחזוקתו הקלה, בד אלקנטרה עדיין מצריך מידי שנה ניקוי מקצועי עמוק יותר. תדירות הניקוי המקצועי נקבעת אך ורק לפי רמה ואופן השימוש בריפוד.

ניקוי ספות אלקנטרה

בדי אלקנטרה ואפילו דמויי הבד, הם בדים עדינים ואף רגישים בצורה מסויימת לכן ,בעת הניקוי הביתי או המקצועי דורשים זהירות רבה ויחס עדין. שימוש בחומר ניקוי לא נכון, אפילו סבון רגיל, עלול לפגום בטקסטורה של הבד. בנוסף שימוש בכמות מים גדולה יכול להוביל לחדירתם עמוק מדי לתוך הסיב והריפוד, דבר העלול ליצור כתמי מים קשים ואפילו עובש. חשוב לציין שהופעת עובש לעתים קרובות סימן לנזק בלתי הפוך לבד ובמקרים מסויימים אף לא ניתן לתיקון.
לכן, אם קיים צורך בניקוי בד אלקנטרה, הדורש יותר משאיבת אבק או ניגוב מטלית, אנא מכם, אל תתפשרו ותפנו למומחים על מנת לקבל ניקוי מקצועי אשר ישמור על ריפודכם כראוי ויגיע לתוצאות נפלאות בהרבה מאשר ניקוי עצמאי.

מנקים מקצועיים בלבד

יש לזכור שניקוי מקצועי של ספות אלקנטרה דורש מיומנות רבה, ניסיון והתמחות בנושא. בנוסף תפקיד חשוב לא פחות שייך לחומרי ניקוי מקצועיים והתאמתם לבד, וכמובן שלא נשכח את הציוד והמכשירים המתקדמים והפועלים ברמת הטכנולוגיות הגבוהות.
לפני תחילת הניקוי עצמו, יבחן איש מקצוע את סוג הבד ומצבו. יראה את סוגי הכתמים הקיימים, ויבדוק האם בוצע ניסיון קודם לניקוי ואם כן אז איזה. לפי כל הנתונים הללו יקבע את סוג ורמת הניקוי ואילו חומרי ניקוי נדרשים לכך. לאחר האבחנה ניגשים לניקוי עצמו. צוות המומחים יבצעו את הניקוי המקצועי בריפוד, תוך כדי השגחה והקפדה שלא לפגוע בטקסטורה העדינה של אלקנטרה. בתום הניקוי הריפוד יחזור כקדמותו ובנוסף למראה הנקי יקבל את יופיו היוקרתי והמפליא כקודם.
תהליך הניקוי המקצועי יתבצע באחריות המלאה והסטנדרטים הגבוהים של חברת נ.ש.ר קלין וקבלת התוצאות בהתאם- מדהימות!

אז יש לכם ספות או סוגי ריפודים אחרים בד אלקנטרה? מעוניינים בניקוי מקצועי ושירות עדיב? חייגו אלינו או פנו דרך הטופס צור הקשר ונחזור אליכם בהקדם!

 

 

תמיכה נ.ש.ר קלין

מידע שימושי

שאלות טיפים המלצות

ניקוי נ.ש.ר קלין