ניקוי ספות מיקרופייברניקוי ספות מיקרופייבר

בעת קניית ספות בד מיקרופייבר נאמר לכם בדרך כלל שבד מיקרופייבר בעל עמידות גבוהה לנוזלים, דוחה כתמים ושניקוי ריפודי מיקרופייבר הוא קל, אך אין זה הדבר. ניקןי ספות מיקרופייבר מיועד לאנשי מקצוע המתמחים בכך.
כאשר נאמר לכם שספות מיקרופייבר ישארו נקיות מכתמים ואף תמיד ישארו בעלי מראה כמו בחנות, בסך הכל מעוניינים רק במכירה. בפועל אכן קיים לבד מיקרופייבר ציפוי שכבת טפלון המעקבת חדירת נוזלים וכתמים לתוך הבד ובכך יוצרת לו הגנה. אך לא מספרים לכם שתוך כדי שימוש בספות ועם חלוף הזמן, השכבה לעט לעט נשחקת ומעבדת את תכונותיה בתור הגנה נגד כתמים. בנוסף יש לדעת כיצד לנקות את בד מיקרופייבר ובאילו חומרים מותר להישתמש. אחרת אתם עלולים לגרום נזק בלתי הפיך בד.

כאשר אנו נזקקים לניקוי ספות מיקרופייבר חשוב שנקפיד על מספר דברים ונשים לב ש:

• קיימים סוגים שונים של בדי מיקרופייבר. כל סוג הוא בעל תכונות משלו לכן קיים צורך בניקוי שונה והתאמת חומרי ניקוי שונים.
• במקרה ונשפך לכם משהוא על ריפוד בד מיקרופייבר, יש לספוג את הרטיבות בעזרת מטלית, ככל האפשר, אך ללא שיפשופים על מנת לא להרוס את טקסטורת הבד ולא להחדיר את הנוזלים עמוק יותר לתוך הסיבים של הבד.
• אומנם לבד מיקרופייבר יש נטיה לדחות את הנוזלים, אך אין כך הדבר לגבי כתי שומן ושמן. כתמים אלו דורשים חומרי ניקוי מיוחדים להמסתם, מים פשוטים ומטלית לחה לספיגת כתי שמן ושומן אינם מספיקים. בעת ניקוי ספות מיקרופייבר עצמי חשוב גם להישתמש בחומרי ניקוי נכונים ומתאדים במהירות על מנת לא לפגוע בבד ולא להשאיר שכבה דביקה על הבד אשר גורמת לכתמים חדשים.

מסובך?

מתברר שתחזוקה של רהיטים בעלי ריפוד מיקרופייבר אנה קלה ואף מסובכת הרה יותר ממה שנאמר לכם בעת רכישת הריהוט. מסתבר שאפילו בעקבות שיפשוף קל של כתם ניתן לפגום בבד והתאמת חומרי ניקוי לניקוי בד מיקרופייבר מסובכת עו יותר.
לכן, על מנת להקל עלכם ולהחזיר לספות וריהוט שלכם את הניקיון והמראה הראוי ללא נזקים, אנו ממליצים לפנות לאנשי מקצוע המתמחים בנושא. בחברה מקצועית בעלת אנשי מקצוע מומחים בניקוי בד מיקרופייבר, משתמשים בציוד מקצועי ומתקדם וחומרי ניקוי אשר מיועדים לסוג ריפוד מיקרופייבר בלבד - דברים שאינם נמצעים ברשותכם.
אנשי המקצוע יעניקו לבד מיקרופייבר שלכם ניקוי מקצועי אשר יגיע לעומק הבד, ישאבו את האבק שהצטבר עם הזמן, יוציאו את הלכלוך והכתמים שאולי אפילו לא הבחנתם בהם. בתום הניקוי, ריפודי בד מיקרופייבר שלכם יהיו נקיים לעומק ויקבלו בחזרה את המראה החדש והיוקרתי שלהם. ואתם? אתם תוכלו להינות מניקיון בבית ומריהוט אשר חזר למיטבו.

יש לכם ספות מיקרופייבר בבית? רוצים לקבל ניקוי מקצועי ומושלם? צלצלו עכשיו: 052-7216061 או 03- 6779811 והזמינו אותנו אליכם. או מלאו טופס צור קשר ונחזור אליכם במהרה.

 

 

תמיכה נ.ש.ר קלין

מידע שימושי

שאלות טיפים המלצות

ניקוי נ.ש.ר קלין