ניקוי שטיחים, ניקוי ספות

ניקוי שטיח במפעל

בכל בית, משרד וכל מקום אחר הדבר החשוב הוא סדר והניקיון, הרי הרבה יותר נעים לעבוד או לנוח במקום נקי מאשר לנשום אבק אשר מצטבר באזור ובמיוחד בשטיחים.
לשטיחים אריגה מיוחדת אשר מהווה פילטר משלבים רבים, בשל מבנה זה, תופס השטיח את האבק אשר נמצא באוויר ומאחסן אותו עמוק בתוכו. על מנת שנמשיך להנות ממראה שטיח נקי, מצבעיו ומסיביו הרכים במשך שנים רבות, נחוץ לבצע בו ניקוי מדי פעם. אך כיצד ניתן לעשות זאת בתנאים ביתיים? נניח עם שכבה עליונה עוד אפשר להסתדר בתנאים ביתיים אך מה לעשות עם שכבות שטיח עמוקות יותר, הרי שם נמצאים אבק ולכלוך העיקריים אשר כוללים קרדית אבק ופטריות הגורמים נזק רב לבני אדם ובעלי חיים? ניקוי שטיח בבית יכול להביא לתוצאה יפה אך לא מרשימה כמו ניקוי במפעל... אל תתיאשו! חברת א.א.נשר מציעה לכם את שירותיה בניקוי שטיחים מקצועית באמצעות טכנלוגיה מודרנית ומתקדמת וחומרי ניקוי מקצועים היפואלרגנים ובטוחים אשר אינם יוצרים גירוי בזמן מגע וללא השפעות אלרגיות, דבר החשוב מאוד במיוחד אם יש ילדים בבית.
ניקוי שטיחים מקצועי, מכל הסוגים והגדלים הוא אחד התחומים העיקריים של חברת א.א.נשר. כל העבודה מתבצעת על ידי אנשי צוות מקצועי ומיומן אשר עברו קורסים והכשרה מיוחדים. אנחנו מציעים שירותים בלעדיים של אנשי מקצוע שמכירים את התחום שלהם ומסוגלים לבצע ניקוי שטיחים מושלם. חשוב לציין שמומחים שלנו עובדים עם סוגי שטיחים שונים, שולטים בכל הטכנולוגיות המתקדמות והמודרניות של ניקוי שטיחים, לכן ללא כל ספק יכולים להתמודד מול כל לכלוך, להסיר את כל הכתמים כולל מסטיקים, פלסטלינה, שמן, שיער בעלי חיים וכל ריחות הלא נעימים בשטיח.
לאחר הניקוי המקצועי על ידי צוות המקצוענים שלנו, שטיח נהיה כמו חדש וסיביו רכים ונעימים למגע. שמירת ניקיון של השטיחים היא המומחיות שלנו. תזמינו אותנו לניקוי מקצועי אצלכם - ואתם תראו את ההבדל! נשמח לאותכם בין לקוחותינו.

תהליך ניקוי שטיח במפעל:

ניקוי שטיח במפעל

• קודם כל השטיח עובר בדיקה יסודית של סוג השטיח, מצב הסיבים, אילו סוגי לכלוך קיימים והתאמת טיפול נכול וחומרים המתאימים לו.
•  לאחר מכן שטיח עובר תהליך הוצאת חול ואבק במכונה המיועדת לכל, מקצועית, יבוא חו"ל. בזמן תהליך זה מוציאים את כל החול והאבק שהצטברו בשטיח.
•  שלב הבא הוא שלב הניקוי עצמו. בעזרת חומרים מקצועיים ומכשור מתקדם, השטיח עובר ניקוי אינטנסיבי ועמוק משני צדדיו. דבר המאפשר להוציא אפילו כתמים קשים כגון שמן, מסטיקים, שיער בעלי חיים ועוד...
•  בתום הניקוי שטיח עובר תהליך יבוד במכונה מיוחדת ומקצועית יבוא חו"ל. המכונה חדשה ומתקדמת אשר ניתן לשנות בה את מצב הטמפרטורה ורמת היבוש, כך שלכל שטיח מותאמת תוכנית המתאימה רק לו.
•  שלב אחרון הוא שלב טיפול ריח וחיטוי אשר מנטרל את הריחות נלא נעימים ומשאיר שטיח בניחוח נעים.

זמן הניקוי במפעל אורך בין 4-5 ימי עבודה. כאשר השטיח מוכן, צוות א.א. נשר יוצרים איתעם קשר לתיאום לזמן נח לכם שהשטיח יחזור הביתה. מחזירים את השטיח ארוז ומוכן לשימוש.

חשוב לדעת:

-החומרים בהם אנחנו משתמשים הם חומרים מקצועיים בלבד , עומדים בתקן , ואינם מזיקים לילדים ובעלי חיים.
- בזמן הניקוי אין כל פגיעה בצבע השטיח או במרקם שלו.
- אנחנו לוקחים אחריות מלאה על ביצוע העבודה.

אנחנו כאן על מנת לתת לכם את השירות המקצועי והאדיב הטוב ביותר.
חייגו עכשיו: 052-7216061