ניקוי שטיחים, ניקוי ספות

ניקוי קבוע של רהיטים מרופדים ימנע בלאי מוקדם של הספות והכיסאות האהובות עליך וישמור על המראה האטרקטיבי שלהם במשך שנים רבות. עם זאת, חשוב להבין שמדובר פה בניקוי כימי מקצועי,מכיוון שלהתמודד עם הכתמים,תוך שימוש בחומרים הזמינים מהחנויות (פאיירי,וואניש וכן ניקוי רהיטים מרופדים בביתהלאה),כמעט בלתי אפשרי.
המקצוענים שלנו כל הזמן מתמודדים עם התוצאות של ניקוי עצמי של ריהוט מרופד ובצער,אנחנו נאלצים לקבוע עובדה - ברוב המקרים, בניסוי להסיר את הכתם, הבעלים פשוט מקלקלים את הריפוד. אם אתם לא רוצים לשלוח את הספה למזבלה, בבקשה, אל תנסו להסיר בכוחות עצמכם:
✔ כתמי דם
✔ עקבות שתן
✔ "סימונים" של בעלי חיים
✔ לק ציפורניים או צבע
✔ עקבות של ג'ינס
✔ כתמים ישנים ממקור לא ידוע

להתמודד עם כתמים מסוג זה מסוגלת רק כימיה מקצועית. לכל סוג של ריפוד וזיהום - דרושה גישה שונה. אם הכתמים הוסרו בבת אחת והתוצאה ברורה, יש את הריחות הלא נעימים - שתן או "סימונים" של בעלי חיים - איתם מתקשים להתמודד אפילו החומרים המיוחדים. במקרה כזה המקצוענים שלנו עורכים עיבוד מחדש. מה שבטוח זה שחומרי ניקוי ובישום המפורסמים חסרי אונים מול ריחות - מניסיון השני ואפילו עשירי.

מנקים בעצמנו:

הדבר הראשון שצריך לזכור - תוכלו להסיר רק כתמים טריים ולכלוך לא חזק.
לדוגמא, כתם שמנוני או רטוב יעלם ב70-80%, בעזרת מגבון או נייר סופג.
עקבות של שפתון או דיו ניתן להסיר על ידי טיפול בכתם עם מים וסבון ולאחר מכן לשטוף עם מים.
אם צבע הריפוד נהיה יותר כהה משימוש ארוך טווח, לא צריך להשתמש במדלל צבע או תרכובות כלור על בסיס נפט. עדיף לטפל בבד בעזרת מים עם סבון ולאחר מכן לשתוף עם מים.
אבל הבעיה העיקרית היא הסימנים שנשארים אחרי התייבשות הבד. הם יכולים להופיע לא רק מהלכלוך אלא גם ממים. במהלך השנים, הריפוד של הרהיט סופג לעצמו כמות ניכרת של אבק,ואותו האבק במפגש עם מים יוצר את הסימנים. להימנע מהם או להפוך אותם לפחות נראים אפשר רק במקרה שבבית יש שואב אבק עוצמתי שיסיר את הלחות העודפת מהריפוד.

טסט דרייב:

אם כבר רכשתם מסיר כתמים יקר, שהיצרן שלו מבטיח תוצאה מעולה ואתם נחושים, העיקר-לא למהר.
קודם כל, תקראו בעיון את המאפיינים של הריפוד כדי לא לנקוט בשיטת ניקוי לא מומלצת לסוג הריפוד, כולל שימוש במסירי כתמים חזקים.
כדי ללמוד, איך יתנהג הצבע והסיבים של הריפוד או האם הבד יכול להתכווץ, יש להרטיב צמר גפן עם החומר ניקוי בו אתם רוצים להשתמש והשתמשו בו באזור מרוחק של הריפוד, לדוגמא בגב הספה ובחנו את התוצאה לאחר ייבוש.
אם אתם בכל זאת לא בטוחים שתוכלו להסיר היטב את הכתמים בכוחות עצמכם או שהתוצאה שראיתם לא סיפקה אתכם - תפנו לאנשי מקצוע. ניקוי מקצועי של הריפוד לא יקח הרבה זמן ולא יפגע בתקציב המשפחה. כמה שעות-והספה שלך תהיה כמו חדשה! בלי שום סיכון לרהיט!
לקבלת מידע נוסף על הטכנולוגיה של ניקוי הרהיטים המרופדים בעזרת ציוד מקצועי וכלים, כמו גם את המחירים עבור השירותים של החברה שלנו - אל תהססו לפנות אלינו בטלפון או להשאיר את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם.

 קראו עוד: שטיחי משי ניקוי 

 

תמיכה נ.ש.ר קלין

מידע שימושי

שאלות טיפים המלצות

ניקוי נ.ש.ר קלין