ניקוי שטיחים, ניקוי ספות

טיפים קטנים לחיים קלים - איך להסיר כתמים משטיחטיפים קטנים לחיים קלים - איך להסיר כתמים מהשטיח

לשטיח שלך יש הרבה אויבים פוטנציאליים, העשויים לפגוע בטיהורו- יין, מסטיק, שעווה ועוד. במאמר זה, אנחנו נראה לך איך להסיר בכוחות עצמך כמה כתמים ספציפיים.

איך להסיר כתמים משטיח - כתמים מחומצה

כתמים מחומץ שנשפך על שטיח או נוזלים חומציים אחרים יש להסיר באופן מיידי. כדי להסיר כתם מחומצות, יש להמיס סודה לשתייה במים, ולהרטיב את השטח הנפגע. לאחר מכן, פזרו על הכתם מים ואמוניה בפרופורציה 10:1. שטפו שטיח עם מים קרים. לאחר ששטיח התייבש, יש לשאוב אותו עם שואב אבק.

איך להסיר כתמים משטיח - משקאות אלכוהוליים

כתמי אלכוהול יש לספוג במים קרים מיידית, לאחר מכן בעזרת מטלית יש להסיר נוזלים עודפים משטיח. מערבבים בליטר 1 של מים חמים כפית אחת של חומר ניקוי עדין (למשל פיירי) וכפית אחת של חומץ. שטפו את הכתם בעזרת התערובת ותנו לשטיח להתייבש. לאחר מכן, נקו את האזור הנפגע בעזרת שואב אבק.

איך להסיר כתמים משטיח - כתמי דם

כדי להסיר כתם של דם משטיח, השתמשו במתכון שלנו. קודם כל, יש להניח על הכתם ספוג או מטלית, על מנת לספוג כמה שיותר דם. לאחר מכן, ערבבו בליטר של מים חמים כפית אחת של חומר ניקוי וכפית אחת של חומץ. בעזרת התערובת השרו את הכתם. תוכלו להשתמש בתערובת זו לניקוי יבש של שטיח.כאשר האזור הפגוע של שטיח יהיה יבש, נקו אותו בעזרת שואב אבק.

איך להסיר כתמים משטיח - שמן

הסירו עודפי שמן משטיח. לאחר מכן, השתמשו בחומר לניקוי יבש של שטיח ותנו לשטח הנפגע להתייבש. אם הכתם נשאר, חזרו על התהליך. נקו פני שטיח עם שואב אבק.

איך להסיר כתמים משטיח - שעווה

כדי להסיר שעווה משטיח, יש לקחת קוביית קרח רגילה ולהצמיד אותה בכל הכוח לשעווה. לאחר שהשעווה תתקשה, יהיה ניתן לגרד אותה בקלות.

איך להסיר כתמים משטיח - כתמים מקטשופ

כדי להסיר כתמים של קטשופ, יש לערבב כוס אחת של חומץ ושתי כוסות מים. ספגו את הקטשופ בעזרת ספוגית עם התערובת עד שהכתם יעלם.

איך להסיר כתמים משטיח - מסטיק

מסטיק – חומר דביק שיכול בקלות להישאר זמן רב על שטיח. לכן, זה הכרחי להקשיח אותו. ניתן לעשות זאת בעזרת קוביית קרח רגילה – יש להצמיד את הקובייה למסטיק ולחכות שהמסטיק יקשה ואז להסירו בקלות משטיח.

איך להסיר כתמים משטיח - שוקולד

גרדו את השוקולד משטיח. ממיסים כפית אחת של חומר ניקוי וכפית של חומץ בליטר מים חמים. לשטוף ביסודיות את הכתם בעזרת התערובת, ברגע ששטיח מתייבש, לנקות אותו עם שואב אבק.

איך להסיר כתמים משטיח - כתמי קפה

בעזרת ספוג או מטלית הסירו את עודפי הקפה שנשפך על שטיח. לאחר מכן השתמשו במתכון שלנו: כפית של חומר ניקוי, כפית של חומץ לליטר מים חמים. לשטוף את הכתם עם התערובת, לעזוב לזמן מה. לאחר מכן, להשתמש בחומר לניקוי יבש. כאשר שטיח התייבש, לשאוב אותו.

איך להסיר כתמים משטיח - עפרון איפור

כדי להסיר כתם מעפרון איפור, יש להסיר את מה שניתן בעזרת נייר סופג או מטלית. לאחר מכן יש להשתמש בחומר לניקוי שטיחים ולתת לו להתייבש. לשאוב בזהירות פני שטיח

איך להסיר כתמים משטיח - כתמי פירות

להסיר כתמים מפירות יהיה קשה, אם הם נמצאים על שטיח הרבה זמן. אך אם תפעלו במהירות, השיטה שלנו תעזור לכם להסיר כתם מפרי שנפל על שטיח בלי שימוש בחומרים כימיים. גרדו משטיח שאריות של הפרי וספגו בעזרת מטלית או ספוג את מיץ. ערבבו כפית של חומר ניקוי וכפית של חומץ בליטר של מים חמים. פזרו את התערובת על פני השטח הנפגע ותנו לו להתייבש. אם הכתם נשאר חזרו על הפעולה. שאבו פני שטיח.

איך להסיר כתמים משטיח - כתמי רטבים

הסר את הרוטב משטיח. ערבבו כפית של חומר ניקוי עם כפית של חומץ בליטר מים חמים. השתמשו בתערובת על הכתם. ברגע שהשטח התייבש, השתמשו בחומר לניקוי שטיח. שאבו פני שטיח.

איך להסיר כתמים משטיח - לכלוך מהרחוב

איך להסיר את הלכלוך מהרחוב? קודם כל, תנו לו להתייבש, ולאחר מכן הסירו אותו בעזרת מברשת. ערבבו בליטר מים חמים כפית של חומר ניקוי או סבון וכפית של חומץ. עם התערובת המוכנה ספגו את הכתמים.תנו לשטיח להתייבש. אם הכתם נשאר, חזרו על הפעולה. לאחר ששטיח יתייבש, שאבו אותו.

איך להסיר כתמים משטיח - משקאות קלים (קולה, פנטה, ספריט)

משקאות קלים רבים מכילים חומרי צבע, אשר יכולים להרוס סיבי שטיח. מהסיבה הזאת, אם שפכתם קולה על שטיח, יש לנקות בצעדים לניקוי באופן מיידי. בעזרת מטלית או ספוג נקו את המשקה. ערבבו בליטר מים חמים כפית אחת של חומר ניקוי וכפית של חומץ ונקו את הכתם עם התערובת. תנו לשטיח להתייבש, במקרה והכתם לא הוסר חזרו על הפעולה. נקו פני שטיח עם שואב אבק.

איך להסיר כתמים משטיח - כתמי שתן

כדי להפטר מכתמי שתן, ערבבו כפית של אבקת כביסה וכפית של חומץ בליטר של מים חמים. השתמשו בתערובת כדי לנקות את השתן, במידת הצורך חזרו על התהליך.שאבו בעדינות פני  שטיח.

איך להסיר כתמים משטיח - כתמים מהקאות

יש לנקות כתמי הקאה באופן מיידי. הסירו בעזרת נייר או מטלית כמה שיותר קיא ונקו את השטח בעזרת סודה או מים עם סודה לשתייה. שטפו את השטח בתערובת מים ואמוניה ביחס 1:10 ולאחר מכן במים קרים. ברגע ששטיח התייבש, נקו אותו עם שואב אבק.

איך להסיר כתמים משטיח - כתמי יין אדום

כיצד להסיר במהירות כתם מיין אדום ולא לקלקל ארוחת ערב רומנטית? הפתעה לכל הנשים היקרות והגברים היקרים לא פחות! ניתן להסיר יין אדום בעזרת...יין לבן. יוצקים יין לבן על הכתם.לאחר מכן שוטפים ביסודיות עם מים קרים ומפזרים מלח. חכו 10 דקות והסירו את המלח בעזרת שואב אבק.

תהיו זהירים! ניקוי עצמי לא מקצועי יכול לגרום לעיוות,נזק ובלאי מוקדם של המוצר.יתר על כן,במקרים רבים ניקוי של שטיח בבית הוא פשוט בלתי אפשרי. לדוגמא,יצרני שטיחים אינם ממליצים על ניקוי שטיחים מסיבי משי וסוגים מסוימים של שטיחי צמר בצבעים בהירים.במקרה זה עדיף לפנות לאנשי מקצוע!
אין חברת נ.ש.ר קלין אחראית על ניקוי עצמי לא מקצועי.