שאלות נפוצות ניקוי שטיחים וריפודים

שאלות נפוצות ניקוי שטיחים וריפודים

קיימות מספר שאלות נפוצות, אשר נשאלות בדרך כלל על ידי לקוחות חדשים, אשר לא השתמשו בעבר בשירות מקצועי לניקוי שטיחים וריפודים. תוכלו למצוא את רוב השאלות ותשובות להן, אשר מעניינם לרוב את כלל לקוחותינו. במקרה ויש לכם שאלה אשר אינה נמצאת ברשימה שלהלן, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

איזה סוגי ריפודים מנקים?

הניקוי מתבצע בכל סוגי ריפודים ושטיחים. זה כולל: ספות בד עור ודמוי עור, ספפות, כורסאות, כורסאות טלויזיה, מזרנים, מזרני ילדים, בסיסי מיטה, כיסאות.. כל מה שמרופד ניתן לניקוי. שטיחים: שטיחים מקיר לקיר, שטיחים ניידים עבודת יד, שטיחים ניידים עבודת מכונה. כל סוגי השטיחים.

כיצד התהליך מתנהל?

קובעים דרך המזכירה יום ומועד לניקוי. באותו היום מגיע בעל מקצוע. לפני תחילת הניקוי בודק את סוג הבד, מה מצבו, כמה שנים בשימוש, אילו כתמים ולכלוך קיים. לאחר מכן מסביר לכם על מה מדובר ומה התוצאה שניתן להגיע אליה. השאיפה שלנו היא 100% ואנחנו מתחייבים לתוצאה. לאחר מכן איש מקצוע מתאים חומרי ניקוי התואמים לבד ומתחילים בניקוי.

מה קורה אם הכתם הופיע במהלך הניקוי?

קורה שבסוגי בדים שונים הכתמים הישנים אשר נמצאים עמוק בתוך סיבי הבד עולים על פני הריפוד אך כבר לא ניתן להוציאם לגמרי. במקרה כזה הלקוח רשאי לבקש פיצוי כספי או אחר עד סכום עלות הניקוי.

אם השתמשתם בחומרי ניקוי שונים בניסיון לנקות את הכתם לבד ובמהלך הניקוי המקצועי אותו חומר נתן תגובה לא צפויה במגע עם חומרי ניקוי מקצועיים אז אין לחברת הניקוי אחריות על אותו שימוש לא מקצועי בחומר לפני הגעתה.

אם קרה מקרה ובשל טעות אנוש הריפוד נהרס עקב טעות של איש מקצוע, האחריות היא שלנו במלואה וכמובן הפוצוי הכספי במלואו.

מה קורה אם יש כתם שלא יורד?

אם בזמן בדיקת הריפוד בעל מקצוע מאתר כתם שלא ניתן להוציא או שאחוז ממנו ישאר הוא מודיע על כך מראש. זכותכם לוותר על הניקוי במקרה אם אחוז התוצאה שאמורים להגיע אליה אינה מספקת אתכם. במקרה של ביטול עבודה אתם לא משלמים כלל. ההגעה עלינו. במקרה והחלטתם שבכל זאת אתם מעוניינים בניקוי , אז ממשיכים כרגיל.

כמה זמן אורך הניקוי?

זה תלוי אך ורק בכמות הריפודים וגודל העבודה שיש לכם. אך ממוצע של זמנים זה בין שעה לשעתיים.

כיצד מתבצע הניקוי עצמו?

לאחר שאיש מקצוע בדק את הבד והוחלט להמשיך בניקוי, מתחילים השלבים הבאים:

1. שאיבת האבק שהצטבר ופיזור מים עם חומר ניקוי המתאים לבד אשר מפרק את הכתמים הקשים.

2. פעולת הזרקה של מים נקיים עם חומר ויניקה של מים מלוכלכים בו זמנית בסירקולציה. ניקוי המאפשר להגיע עמוק אל תוך סיבי הבד ולהוציא את הלכלוך וכתמים אפילו הכי קשים. כמו כן בזמן ניקוי כזה מוציאים גם קרדיות אבק שבתוך הריפוד. דבר הטוב לאנשים אלרגיים.

3. בתום הניקוי מתבצעת פעולת טיפול ריח וחיטוי. שזה בעצם פיזור חומר בניחוח נעים אשר מנטרל את המלקולות של בקטריות אשר גורמות לריח לא נעים.

לצפייה בכל העבודות שלנו - לחץ כאן

באיזה חומרים משתמשים? האם החומרים מסוכנים?

אנחנו משתמשים בחומרי ניקוי מקצועיים בלבד אשר עומדים בתקן. החומרים שלנו הם חברת MasterBland יבוא ארצות הברית.
החומרים אינם מזיקים לאנשים הנמצאים בסביבה, אינם מזיקים לתינוקות ובעלי חיים.

מהו זמן הייבוש?

לכל סוג ריפודים זמן ייבוש משלו. אם לדבר בכללי אז ספות מתייבשות תוך 24 שעות, מזרנים 6-8 שעות, ספות עור עד שעתיים... לקבלת זמנים יותר מדוייקים אנא צרו איתנו קשר וקבלו יעוץ טלפוני יותר מפורט וללא התחייבות מצדכם.

האם נשאר חומר על הספות?

לא! בתום הניקוי מוציאים את כל החומר מהריפוד. כמו עיקרון בכביסה, הבגדים שלאחר הכביסה הם ללא אבקה, גם כאן הספות ללא חומרי ניקוי.

האם צריך לפנות את הבית בזמן הניקוי?

אנו משתמשים המכונה תעשייתית אשר עושה רעש בערך כמו 2 שואבי אבק. לכן אם הרעש מפריע לכם או לכל מי שנמצא בבית בזמן הניקוי, אפשרי פשוט שבזמן הניקוי תשהו בחדר אחר.
מבחינה בריאותית אין נזק עקב הימצאות בקרבה בזמן הניקוי.

לצפייה בכל העבודות שלנו - לחץ כאן

האם מנקים שטיח מקיר לקיר?

אכן כן. הניקוי מתבצע בבית הלקוח או בבית העסק. לפני הניקוי כמובן בודקים את סוג השטיח ומצבו ולאחר התאמת חומרי ניקוי לשטיח מתחילים בניקוי עצמו אשר מבוסס על עיקרון של הזרקה ויניקה של מים וחומרי ניקוי. פעולה זאת עוזרת לחדור עמוק לסיבי השטיח ולהגיע ולהסיר את הכתמים הקשים, האבק שהצטבר וקרדיות אבק.

- זמן הניקוי תלוי במטרג' של המקום.
- זמן הייבוש 5-7 שעות, תלוי במצב וסוג השטיח ובמזג אוויר.

כיצד מנקים שטיחים?

את השטיחים בדרך כללאוספים למפעל. יש לכך כמה סיבות. במפעל, לפני הניקוי אצמו, עובר השטיח תהליך של הוצאת חול ואבק. לאחר מכן עובר השטיח ניקוי עמוק ואינטנסיבי משני צדדיו. בתום הניקוי שטיח עובר תהליך סחיטה וייבוש במכונה מיוחדת. ולסיום עושים לשטיח טיפול ריח וחיטוי אשר מנטרל את הריחות הלא נעימים.

- לאחר ששטיח עבר ניקוי ומוכן לחזור הביתה, אנחנו יוצרים אתכם קשר לתיאום מועד אשר נח לכם.
- כל תהליך הניקוי לוקח 4-5 ימי עבודה.
- המחירים כוללים מע"מ והובלה.
- השטיח חוזר הביתה נקי וערוז. במקרה ותרצו, נפתח ונפרוס אותו היכן שתבשקו.

האם יש אחריות על הניקוי?

- כמובן! אנחנו לוקחים אחריות מלאה על העבודה שלנו ועל אופן ביצוע הניקוי.
אין אנו אחרים על הכתמים או נזקים אשר ניגרמו לבד עקב שימושכם בחומרי ניקוי לא נכונים לפני פניתכם אלינו.
במקרה ואם בתקופה של עד שבועיים קרה משהו לריפוד שלכם לדוגמא נשפך המקרה משהו או התלכלך בכתם, אנחנו נחזור לניקוי נוסף ללא תשלום!
קורה שבזמן הניקוי לא תמיד רואים את כל הכתמים עקב אטיבות הבד (בד רטוב כהה יותר ולא רואים עליו את כל הכתמים). נחזור לניקוי חוזר ללא תשלום!
טיפול ריח וחיטוי הרבה יותר יעיל כאשר מבצאים אותו על בד יבש. לאחר הניקוי הטיפול ריח נעשה על בד רטוב. לכן במקרה ובעיית ריח לא נפתרה עד הסוף, נחזור לטיפול נוסף ללא תשלום! - ביצענו את הניקוי ובעיתכם לא נפתרה כלל? - החזר כספי במלואו! אתם לא מרוצים מאופן ביצוע העבודה? - תודיעו ונחזיר את כספכם!

כיצד מנקים מזרנים?

לפני תחילת הניקוי איש מקצוע בודק את סוג בד המזרן, אם זש פוליאסטר, ספנדקס, לטקס או סוג בד אחר. מה מצבו של הבד, האם קיימים כתמי עובש. בתום הבדיקה נבחרים חומרי ניקוי מתאימים ומתחילים בניקוי.

- זמן ניקוי המזרן 30-40 דקות.
- זמן ייבוש המזרן 6-8 שעות.

האם המחירים קבועים? האם יש הנחות? אילו אמצעי תשלום?

המחירים הם אכן קבועים. למרות זאת אנו משתדלים ללכת לקראת הלקוחות שלנו ולעזור להתמודד עם הוצאות הלא צפויות של הניקוי שטיחים וריפודים, לכן מדי בפעם אנו יוצאים אם מבצעים חמים שלא כדאי לפספס.
- בנוסף בהזמנות גדולות קיימות הנחות שונות. ככל שמזמינים יותר כך משלמים פחות!
- אנו גמישים באמצעי תשלום ובמועד. ניתן לשלם במזומן או צ'קים, לבחירתכם.

לכל שאלות נוספות, אנא צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם :)

המלצות וחוות דעת בפייסבוק

הצעת מחיר בוואטסאפ

עבודתינו ביוטיוב

אנחנו באינסטגרם

אנו מספקים שירות מקצועי ואמין, טכנולוגיה גבוה ומתקדמת וחומרים מקצועים יבוא ארה"ב ומותאמים לעבודה עם לקוחות פרטים / עסקים / בתי מלון