ניקוי שטיחים בהרצליה

ניקוי שטיחים בהרצליה

אם אתם מחפשים שירות מקצועי לניקוי שטיחים מכל סוג בהרצליה הגעתם למקום הנכון. חברת נשר קלין מציעה עבורכם שירותי ניקוי מקצועי לשטיחים מכל סוג וגודל באזור הרצליה ובכל רחבי הארץ. באתרינו תוכלו למצוע סוגי מאמרים המעניינים אתכם, גלריה של העבודה שלנו, מחירון ומבצעים וכמובן טיפים שיוכלו לעזור לכם בהמשך.

ניקוי שטיחים בהרצליה - נשר קלין

ניקוי שטיחים - חברת נשר קלין מתמחה בניקוי מקצועי לשטיחים מכל סוג באזורי הרצליה, תל אביב, נתניה, פתח תקווה ושאר רחבי הארץ. במפעלינו א.א.נשר, אשר נמצא בפתח תקווה, מתבצע ניקוי מיקצועי ויסודי עבור השטיחים. כל שטיח מקבל את הטיפול המקצועי המתאים לסוגו. בעל מקצוע יאסוף את השטיח מביתכם ויחזירו בתום הניקוי. אין זה משנה באיזה סוג שטיח מדובר, זה יכול להיות שטיח הכי פשוט והכי קטן הנארג בעבודת מכונה וזה יכל להיות השטיח הכי יוקרתי של עבודת יד. אנחנו לוקחים אחריות מלאה על כל שטיח ומבטיחים לכם שבתום הטיפול והניקוי המקצועי והמתאים לסוג של השטיח, תקבלו אותו בחזרה לביתכם נקי מכל חול ואבק, כתמים ובניחוח נעים, ארוז ומוכן לשימוש.

חברת נשר קלין מציעה לכם שירות ניקוי שטיחים מקצועי עם ציוד וחומרים המתקדמים ביותר. אנו נחזיר לשטיח ישן את מרעו המלהיב והיפה.

ניקוי שטיחים מקצועי מכל סוג בהרצליה

שוב פעם הגעתם הביתה אחרי יום עבודה ארוך ומרגישים שמשהו מציק לעין? השטיח היפה שלכם עיבד את הזוהר, צבעיו כבר לא כמו פעם, והכת הקטן אשר בפינה נראה כגדול ובולט עם כל יום, ניסיתם כבר את כל האפשרויות ואין שינוי, מהיום יש עוד אפשרות נוספת.

חברת נשר קלין מציעה לכל לקוחותיה שירות איסוף שטיח מהבית ללא תוספת תשלום. נציגינו יגיע לביתכם בזמן הנח לכם לאסוף את השטיח למפעל בו הוא יקבל את הטיפול המקצועי הנדרש וכעבור מספר ימים מחזירים את השטיח נקי מכל חול ואבק, לאחר ניקוי מקצועי עם ציוד וחומרים מתקדמים, בעל ניחוח נעים, ארוז בניילון ומוכן לשימוש. לפי בחירתכם אנו נפרוס אותו היכן שתגידו כל שלא תצטרכו לעשות דבר מלבד להתחיל להתפנק מהשטיח בבית.

חברת נשר קלין מובילה בתחום שירותי ניקוי מקצועי לשטיחים מכל סוג באזור המרכז , אזור צפון ואזור דרום. ניקוי מקצועי ע"י אנשי מקצועי מיומנים ואמינים, טכנולוגיה הכי מתקדמת וחומרי ניקוי מקצועיים ברמה הכי גבוה הם הפרמטרים המנחים אותנו בעבודתנו.

חברת נשר קלין והמפעל מוקמים בפתח תקווה ומעניקה שירותי ניקוי שטיחים מקצועי בהרצליה, אזור הצפון, אזור המרכז ואזור הדרום.

אפשר למצוא בין הלקוחות של חברת נשר קלין גם לקוחות פרטיים וגם עסקים אשר נהנים מרמה הגבוהה של השירות איכות ומקצועיות.

חייגו עוד היום ותהנו מזמן מנוחה לאחר יום קשה בעבודה ברוגע ובנעימים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לצפייה בכל העבודות שלנו - לחץ כאן

למה דווקא אנחנו?

יש לנו את המחירים הכי מתשלמים בשוק, בין אם בהזמנת שירותים נפרדים ובין אם זו הזמנה מינימלית.

אנחנו משתמשים בחומרי ניקוי ייחודיים, יעילים ומאוד לא מזיקים, שיכולים בקלות להסיר סוגים שונים של זיהום ולכלוך. המקצוענים שלנו בעלי ניסיון מרובה שנים ואין משהו שיכול להפתיע אותם.

אנחנו עובדים במהירות - במקרה חירום, המומחים שלנו יגיעו באותו יום לבית הלקוח.

לבסוף, אנו מבטיחים איכות גבוהה של עבודה שתבוצע, ואם לאחר הניקוי שלנו ישארו כתמים או סימנים אשר אינם נראים על סיב רטוב, אנחנו נבצע ניקוי נוסף של ניקוי כימי ללא כל עלות.