ניקוי שטיחים בכפר גנים

ניקוי שטיחים בכפר גנים

היום כמעט בכל בית ומשרד קיימים שטיחים אשר מהווים חלק בלתי נפרד מעיצוב הפנים. שטיחים תורמים למראה עשיר, לחמימות ולגיוון. קיים מגוון רב של שטיחים, גודל, מרקם וצבעים אך לכולם קיימת תופעה אחת משוטפת - אבק ולכלוך. כמובן שתחזוקה ביתית כגון שאיבה ושמירת השטיח תעזור לכם לשמור על השטיח במצב טוב אך יש לזכור שבכל זאת דרושה התערבות מקצועית לניקוי שטיחים מקצועי על מנת לקבל תוצאה מושלמת ללא גרימת נזק לשטיח.

ניקוי שטיחים בבית הלקוח ומשרדים בכפר גנים

כיצד מתבצע ניקוי שטיחים

לאחר תיאום מועד עם הנציגים שלנו, ביום המועד מגיע לביתכם בעל מקצוע שלנו. הוא יבדוק את השטיח, מצבו, מידות ויעסוף אותו למפעל. במפעל השטיח עובר מספר שלבי ניקוי:

  • הוצעת חול ואבק במכונה מיוחדת, אשר מוציעה לכלוך מעומק סיבי שטיח.
  • לאחר בדיקת סוג שטיח ותיאום חומרי ניקוי בשבילו, עובר שטיח תהליך ניקוי עמוק משני צידיו. בזמן הניקוי מסירים את הכתמים והלכלוך הקשה משטיח, קרדיט אבק , מסטיקים, כתמי שמן ושתן וכו'.
  • לאחר שטיפה יסודית עובר שטיח תהליך יבוש בחדר מיוחד.
  • בתום הניקוי שטיח עובר תהליך טיפול ריח וחיטוי אשר מנטרל את הריחות הלא נעימים אשר קיימים בשטיח.
  • בתום תהליך ניקוי וחיטוי של שטיח, מתאמים אתכם יום להחזרת השטיח הביתה.

אנו בחברת נשר קלין מציעים את שרותינו המקצועי בניקוי מקצועי של שטיחים מכל סוג כגון שטיחים עבודת יד, שטיחים עבודת מכונה, שטיחים מקיר לקיר. אנו לוקחים אחריות מלאה על עבודתנו ומציעים לכם הזדמנות להחזיר לשטיחים שלכם ניקיון, צבע וחיים אשר ישמחו אתכם בכל מקום בבית או במש

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לצפייה בכל העבודות שלנו - לחץ כאן

למה דווקא אנחנו?

יש לנו את המחירים הכי מתשלמים בשוק, בין אם בהזמנת שירותים נפרדים ובין אם זו הזמנה מינימלית.

אנחנו משתמשים בחומרי ניקוי ייחודיים, יעילים ומאוד לא מזיקים, שיכולים בקלות להסיר סוגים שונים של זיהום ולכלוך. המקצוענים שלנו בעלי ניסיון מרובה שנים ואין משהו שיכול להפתיע אותם.

אנחנו עובדים במהירות - במקרה חירום, המומחים שלנו יגיעו באותו יום לבית הלקוח.

לבסוף, אנו מבטיחים איכות גבוהה של עבודה שתבוצע, ואם לאחר הניקוי שלנו ישארו כתמים או סימנים אשר אינם נראים על סיב רטוב, אנחנו נבצע ניקוי נוסף של ניקוי כימי ללא כל עלות.