ניקוי שטיחים בכפר סבא

אנו מציעים לקהל לקוחות שלנו שרות ניקוי מקצועי של שטיחים בכפר סבא!

המסורת של שימוש בשטיחים בבית מגיעה עוד מעבר הרחוק. שטיחים מוסיפים יופי וחן לאווירה בבית, גורמים למראה בית עשיר ומשלימים את טקסטיל הבית.

ניקוי שטיחים בכפר סבא

גרים בכפר סבא? יש לכם שטיח לנקות? מחפשים צוות ועבודה מקצועית?

כידוע, שטיחים נועדו לא רק לחימום רצפת הבית בחורף, למרות שללא ספק הם עושים את עבודתם בנוסף למראה חמים בבית. אנו משתמשים בסוגי שטיחים שונים בכל עונות השנה למגוון רחב של שימוש כגון חדרי סלון, חדרי שינה, חדרי אמבטיה ושרותים, חדרי ילדים, חדרי עבודה ואפילו בכניסה לבית. המבחר של סוגי השטיחים כולל מגוון נרחב של צבעים, גדלים, צורות וסטייל.

לשם קבלת טיפול וניקוי מקצועי של שטיח חשוב לזכור לפנות לחברה מקצועית המתמחה בניקוי שטיחים וריפודים.

אנו נותנים שרות בכל הארץ וגם בכפר סבא. לכל תושבי כפר סבא אנו מציעים שרות ניקוי שטיחים וריפודים מקצועי במחירים אטרקטיביים, זמינות גבוהה ותוצאה מדהימה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

ניקוי שטיח בבית או בחברה?

מאחר והשטיח נוטה לצבור אבק ובנוסף לכך גם משמש כאזור דריכה יומיומי, כל הלכלוך מצטבר בין הסיבים של השטיח, לכן חשוב מאוד לבצע ניקוי שטיח אפילו אם הוא נראה לכם נקי. חשוב מאד לבצע ניקוי שטיח בצורה נכונה, אחרת עלול להגרם נזק כגון ריח לא נעים עקב רטיבות יתר ולפעמים אפילו נזק בלתי הפיך כגון ירידת צבע עקב שימוש בחומרי ניקוי לא מתאימים ועובש אשר מפרק את סיב השטיח.

מה ניתן לעשות?

קודם כל חשוב מאוד לבצע ניקוי שטיחים וריפודים בזמן, לעטים קרובות יותר. בימינו קיים מגוון רחב של חומרי ניקוי המיועדים לניקוי שטיחים וריפודים, אשר קלים לרכישה כמעט בכל סופרמרקט. לפני שאתם מתחילים בניקוי - חשוב להבין באיזה תכשיר אתם עומדים להשתמש ולוודא שקראתם בדייקנות והבנתם את הוראות השימוש בהם.

אך עליכם להבין שניקוי שטיחים בבית אינו משתווה לניקוי מקצועי, לכן חשוב לעטים לשלוח שטיח לחברה המתמחה בניקוי שטיחים מקצועי.

ניקוי שטיחים בכפר סבא עם נשר קלין

נשר קלין היא חברה המתמחה בניקוי שטיחים מקצועי מכל הסוגים. נשר קלין מבצעת ניקוי שטיחים מקצועי בכפר סבא והסביבה, בין היתר. השרות כולל איסוף שטיחים מכפר סבא והסביבה והחזרתם וכמובן אחריות מלאה על העבודה והובלה. בחברת נשר קלין תוכלו למצוא הסבר לכל שאלה ומענה לכל בעיה. בחברת נשר קלין קלין אנשי מקצוע מצויינים המתמחים בעבודתם גם בניקוי שטיחים מכל סוג, ניקוי ספות וריפודים ושרות מהיר ועדיב.

לאחר שתצרו קשר עם חברת נשר קלין, יגיע עליכם לבית בעל מקצוע של החברה ויעניק שרות לפי הצורך בין אם זה יעוץ או הצעת מחיר(ההגעה אינה כרוכה בתשלום) לבין אם זה ניקוי מקצועי או איסוף שטיח למפעל.

בפנייתכם לחברת נשר קלין אתם משלמים רק עבור ביצוע עבודה כגון ניקוי שטיחים וריפודים. חברת נשר קלין מתחייבת לתוצאות ואופן ביצוע העבודה.

זקוקים לניקוי מקצועי של שטיחים וריפודים בכפר סבא? נשר קלין מציעה את שירותיה עם תוצאה מדהימה ואחריות מלאה!

לצפייה בכל העבודות שלנו - לחץ כאן

למה דווקא אנחנו?

יש לנו את המחירים הכי מתשלמים בשוק, בין אם בהזמנת שירותים נפרדים ובין אם זו הזמנה מינימלית.

אנחנו משתמשים בחומרי ניקוי ייחודיים, יעילים ומאוד לא מזיקים, שיכולים בקלות להסיר סוגים שונים של זיהום ולכלוך. המקצוענים שלנו בעלי ניסיון מרובה שנים ואין משהו שיכול להפתיע אותם.

אנחנו עובדים במהירות - במקרה חירום, המומחים שלנו יגיעו באותו יום לבית הלקוח.

לבסוף, אנו מבטיחים איכות גבוהה של עבודה שתבוצע, ואם לאחר הניקוי שלנו ישארו כתמים או סימנים אשר אינם נראים על סיב רטוב, אנחנו נבצע ניקוי נוסף של ניקוי כימי ללא כל עלות .