ניקוי שטיחים ברמת השרון

ניקוי שטיחים ברמת השרון

במקרה אם אתם עומדים להתנסות בניקוי עצמי של שטיחים, אנחנו שמחים שעדיין יש באפשרותינו לעצור אתכם בזמן! נכון, ישנם על מדפי חנויות שונות תכשירים ממש לא רעים אשר נועדו עבור ניקוי שטיחים בתנאים של הבית, אך יש לזכור ששימוש שגוי ללא ידע נכון על החומרים ועל המוצר שעליו עומדים להתנסות, עלול לגרום לנזק מאוד רציני ולעתים גם בלתי הפיך אפילו בתיקון של אנשי מקצוע מיומנים. בנוסף כל החומרים שתמצעו על מדפים לא עומדים ברמת החומרים המקצועיים שבעלי מקצוע משתמשים בהם. לא, אין זה אומר שהחומרים רעילים יותר, הם אפקטיביים יותר. לכן אנו מבקשים, תקדישו לנו כמה דקות וקראו על אופן התהליך של ניקוי שטיחים מקצועי ועל ההבדל בתוצאה שתקבלו, לפני שאתם מגיעים להחלטה.

ניקוי שטיחים ברמת השרון

מה כולל ניקוי מקצועי של שטיחים?

לפני הכל יש לציין שניקוי השטיחים מתבצע במפעל ולא בבית. בעל מקצוע יגיע אליכם, יאסוף את השטיח למפעל ובתום הניקוי יחזיר אותו אליכם.

עכשיו נפרט את תהליך הניקוי עצמו. בכל תהליך ניקוי מקצועי השלב הראשון הוא אבחון סוג השטיח, מצבו ותיאום ניקוי וחומרים המתאימים לו. לפני שבוחרים באיזו טכניקה יש לנקות את השטיח, בעל מקצוע קודם כל בוחן מהו סוגו של השטיח, מה היא צורת האריגה שלו, באיזה מצב ואיכות נמצאים הסיבים, וכמובן איזה סוג כתמים קיימים בשטיח.

השלב הבא הוא תהליך של הוצאת חול ואבק במכונה מיוחדת המיועדת לכץ יש לציין שעוצמת הפעולה מותאמת אישית לכל סוג שטיח כך שאין שום גרימת נזק לשטיח. בזמן תהליך זה מוציאים מהשטיח את כל החול, אבק, שיער ושאר הלכלוך אשר הצטברו עמוק בתוך סיבי השטיח. בתום התהליך עובר השטיח לשלב ניקוי הבא, שהוא השרייה באמבט גדול המיועד לשטיחים, עם מים וחומרי ניקוי המתאימים לריכוך סיבי השטיח ופירוק לכלוך שעליו. אחרי שהשטיח קיבל אמבט מפנק, מעבירים אותו לשטח עבודה אחר, שם מתחילים לטפל בו באופן ידני. בעל מקצוע עובר על כל סנטימטר של השטיח ומטפל אישית בכל כתם קיים. חושבים שבזה נגמר הפינוק של השטיח? אז לא. בתהליך הבא, עובר השטיח מספר שטיפות בלחץ גבוהה ונמוך לפי מידת הצורך, הברשה במפרשות מקצועיות ועדינות שכל אחת מהן תואמת לסוג של השטיח ובתום הטיפול, עובר השטיח לחדר ייבוש מיוחד וממוחשב, בו הוא מתייבש סופית. נשמע טוב? יש המשך! בתום הייבוש מקבל כל שטיח טיפול ריח וחיטוי אשר בנוסף לחיטוי מסיר את כל הריחות הלא נעימים שהיו לשטיח, עובר תהליך סירוק אחרון ורק אז מאחסן בניילון ומוכן לחזור הביתה. עכשיו הביטו בחומר ניקוי ומברשת אשר אצלכם בבית או ברצונכם לרכוש ותבינו עד כמה מגיע לשטיח שלכם יותר!

ולסיכום

במקרה והשטיח האהוב שלכם עיבד את יופיו, במקרה וחשבתם שהרחוב הוא מקום יותר מתאים עבורו מאשר הרצפה בביתכם ובמקרה וביצעתם ניקוי עצמי עבורו וקיבלת תוצאה גרועה יותר מאשר קודם, זה הסימן עבורכם לעשות את הדבר היחידי הנכון - צרו קשר עם חברת ניקוי שטיחים מקצועית נשר קלין אשר נותנים שרות גם ברמת השרון, הזמינו את השירות ותקבלו מהפך לשטיח שלכם. לשטיח שלכם יש עוד סיכוי לשנים של זוהר ואנחנו נעזור לכם לתת לו אותו.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לצפייה בכל העבודות שלנו - לחץ כאן

למה דווקא אנחנו?

יש לנו את המחירים הכי מתשלמים בשוק, בין אם בהזמנת שירותים נפרדים ובין אם זו הזמנה מינימלית.

אנחנו משתמשים בחומרי ניקוי ייחודיים, יעילים ומאוד לא מזיקים, שיכולים בקלות להסיר סוגים שונים של זיהום ולכלוך. המקצוענים שלנו בעלי ניסיון מרובה שנים ואין משהו שיכול להפתיע אותם.

אנחנו עובדים במהירות - במקרה חירום, המומחים שלנו יגיעו באותו יום לבית הלקוח.

לבסוף, אנו מבטיחים איכות גבוהה של עבודה שתבוצע, ואם לאחר הניקוי שלנו ישארו כתמים או סימנים אשר אינם נראים על סיב רטוב, אנחנו נבצע ניקוי נוסף של ניקוי כימי ללא כל עלות.