ניקוי שטיחים גני תקווה

ניקוי שטיחים גני תקווה

חברת נשר קלין - אנו נתן לכם את הפתרון המושלם לניקוי שטיחים גני תקווה!

אנחנו חברה ותיקה, העוסקת בתחום ניקוי שטיחים מקיר לקיר וניקוי שטיחים ניידים מכל סוג. אנשי מקצוע שלנו צברו נסיון וידע רב בתחום ניקוי שטיחים מקצועי וניקוי ריפודים מקצועי במהלך השנים. על מנת להגיע לתוצאה מושלמת בניקוי, אנו משתמשים במכשור המתקדם ביותר ובחומרים המקצועיים יבוא חו"ל, אשר מותאמים כל סוג לריפוד או השטיח המתאימים לו. בזכות מכשור מתקדם, חומרים מקצועיים וכמובן עבודה יסודית ומקצועית, אנו נחזיר לשטיחים וריפודים שלכם את המראה החדש והניחוח הנעים כמו פעם.

ניקוי שטיחים גני תקווה - כמה סיבות מדוע הכי משתלם להזמין ניקוי אצל חברת נשר קלין:

  • ניקוי כל סוגי שטיחים - חברת נשר קלין מבצעים ניקוי שטיחים מקצועי לכל סוגי השטיחים : שטיחים מקיר לקיר, שטיחים פרסיים, שטיחים אפגניים, שטיחי קילים, שטיחי כרמל, שטיחים סינים, שטיחי שגי, שטיחי עבודת יד ועוד.
  • מכשור מקצועי - חברת נשר קלין עוקבת אחרי התפתחות בטכנולוגיה ומחדשת את מכשור העבודה בהתאם. כל המכשור והציוד הם חדשים לפי ההתקדמות האחרונה בהתפתחות טכנולוגיה בתחום זה.
  • אנשי מקצוע מיומנים - אנשי מקצוע של חברת נשר קלין צברו במהלך השנים ידע וניסיון רב בניקוי שטיחים מקצועי, ויעניקו לשטיח שלכם את הטיפול הטוב והמקצועי ביותר.
  • שירות - בחברת נשר קלין נותנים יחס ושרות אישי לכל לקוח. בכל פניה לחברת נשר קלין תקבלו מענה מהיר ואדיב בכל יום וכל שעה. חברת נשר קלין שמה דגש לא רק על איכות ומקצועיות של אופן ביצוע העבודה אלא גם על איכות מתן שירות ומענה ללקוח.

במידה ותרצו לקבל הצעת מחיר ומפרט טכני, חברת נשר קלין תשמח לתת לכם מענה ויעוץ טלפוני ואם תרצו גם לתאם פגישת יעוץ בביתכם או משרדכם ללא שום תשלום או התחייבות מצדכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

תושבי גני תקווה, רוצים שגם שטיחים שלכם ישובו להיראות כמו ביום הקניה, נקיים ומלאים זוהר ויופי? צרו קשר עם חברת נשר קלין עוד היום - קבלו את התוצאה!

לצפייה בכל העבודות שלנו - לחץ כאן

למה דווקא אנחנו?

יש לנו את המחירים הכי מתשלמים בשוק, בין אם בהזמנת שירותים נפרדים ובין אם זו הזמנה מינימלית.

אנחנו משתמשים בחומרי ניקוי ייחודיים, יעילים ומאוד לא מזיקים, שיכולים בקלות להסיר סוגים שונים של זיהום ולכלוך. המקצוענים שלנו בעלי ניסיון מרובה שנים ואין משהו שיכול להפתיע אותם.

אנחנו עובדים במהירות - במקרה חירום, המומחים שלנו יגיעו באותו יום לבית הלקוח.

לבסוף, אנו מבטיחים איכות גבוהה של עבודה שתבוצע, ואם לאחר הניקוי שלנו ישארו כתמים או סימנים אשר אינם נראים על סיב רטוב, אנחנו נבצע ניקוי נוסף של ניקוי כימי ללא כל עלות.