ניקוי שטיחים שוהם

ניקוי שטיחים שוהם

בארץ ובעולם קיים נגוון רחב של סוגי שטיחים. בעום שטיחים כל אחד יכול למצוא שטיח המתאים לו, בגדים, צורות, צבעים, דוגמאות וסוגי סיבים. השטיחים מתחלקים ל 2 קבוצות עיקריות: שטיח מכונה ושטיח עבודת יד הכולל שטיחים פרסיים, אפגניים, סיניים ועוד.

ניקוי שטיחים שוהם

שטיח לכל חלק בבית. יש מגוון רחב של שטיחים המתאימים לחדרי ילדים, בגדלים שונים, צבעים עזים ומעניינים, צורות שונות ואין סוף דוגמאות. גם שטיחים לסלון תפסו מרחב רב בשוק השטיחים. ניתן להתאים שטיח סלון לכל סוג עיצוב. כמובן שלא נשארו בצד גם חדרי שינה ואמבטיה אשר מעוצבים יפה מאוד בשטיחים קטנים ונעימים למגע. שטיחים פופולריים מאוד גם העולם עסקים ופנאי: בתי מלון, מסעדות, משרדים, מוסדות שונים ועוד. כולם היום יכולים להנות משטיח בכל סוג.

ניקוי שטיחים במרכז – נשר קלין – המומחים בניקוי שטיחים , ריפודים וספות מעניקים שירותים ניקוי שטיחים במרכז הארץ למגוון לקוחותינו.

השטיח התלכלך? נשפך משהו? יש הצפה?

חברת נשר קלין תשמח לעמוד לשירותכם. אנחנו נאסuף את השטיח מביתכם, למפעל שלנו נשר קלין, אין צורך ללכת לשום מקום! אתם תקבלו את השרות המלא. במפעל שטיח יעבור מספר שלבי ניקוי:

  • תהליך הוצאת חול ואבק במכונה מיוחדת.
  • ניקוי שטיח עמוק, משני הצדדים.
  • תהליך יבוש.
  • תהליך טיפול ריח וחיטוי.

משך כל התהליך כ4-5 ימי עבודה. לאחר מכן יתאמו מולכם תאריך להחזרת שטיח. כל החומרים בהם אנחנו משתמשים הם חומרים מקצועים, יבוא ארה"ב, ואינם מזיקים לילדים, אנשים אלרגיים ובעלי חיים.

הצוות המקצועי שלנו יעניק לשטיח שלכם את הטיפול הטוב והמקצועי ביותר ובאחריות מלאה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לצפייה בכל העבודות שלנו - לחץ כאן

למה דווקא אנחנו?

יש לנו את המחירים הכי מתשלמים בשוק, בין אם בהזמנת שירותים נפרדים ובין אם זו הזמנה מינימלית.

אנחנו משתמשים בחומרי ניקוי ייחודיים, יעילים ומאוד לא מזיקים, שיכולים בקלות להסיר סוגים שונים של זיהום ולכלוך. המקצוענים שלנו בעלי ניסיון מרובה שנים ואין משהו שיכול להפתיע אותם.

אנחנו עובדים במהירות - במקרה חירום, המומחים שלנו יגיעו באותו יום לבית הלקוח.

לבסוף, אנו מבטיחים איכות גבוהה של עבודה שתבוצע, ואם לאחר הניקוי שלנו ישארו כתמים או סימנים אשר אינם נראים על סיב רטוב, אנחנו נבצע ניקוי נוסף של ניקוי כימי ללא כל עלות.