המלצות ניקוי שטיחים וריפודים נ.ש.ר

לקוחות יקרים! אתם יכולים להשאיר תגובה,חוות דעת והמלצות על החברה שלנו באמצעות חשבון הפייסבוק שלכם.
תודה ! צוות נ.ש.ר קלין

tguvot07
חן לוי ‎
 
הגיע הבחור, היה נעים מאוד, ניהלנו שיחה נעימה בזמן שהוא ניקה את הספה. הוא סיפר לי ופירט על התהליך, לאחר הניקוי הספה נראית כחדשה, הוסרו הכתמים שהשאיר הכלב. ממש הצילו אותנו
tguvot05
Milana
 
אתמול הזמנו ניקוי של ספה, כורסה ושטיח. הניקוי לקח לבחור איזה 3 שעות, הריח נעלם, היו מלא כתמים על הספה והכורסה – אחרי הניקוי הכול הלך, נראה כחדש, יש לחכות כ3 שעות לאחר הניקוי כדי שהחומרים יקלטו – זה חשוב חברים!
tguvot08
אירית
 
ניקו לי את הספה הפינתית הבהירה – נראית חדשה!!המון תודה
tguvot04
Natalya
 
אני רוצה להודות לצוות שלכם, למזכירה שדיברתי איתה טלפונית – עזרה לי להבין מה בדיוק אני צריכה, הסבירה על התהליך, העלויות וזמנים. יום למחרת הגיע בחורצ'יק, עשה את עבודתו ביסודיות, התוצאה מדהימה! אני מאוד מרוצה, אמליץ עליכם בשמחה.תודה!
tguvot09
אלכסנדר
 
אם לא ההתעקשות של אשתי להזמין חברת ניקוי, הייתי זורק את הספה הפינתית שלי שעלתה לי מלא!! כסף, בגלל הכתמים שלא ירדו, היא הזמינה ממכם שירות ניקוי, הצלתם לי את הספה מה אני אגיד. שאפו ותודה
tguvot02
Cohen
 
שלום. ברצוני להגיד תודה לחברה שלכם על השירות שניתן לי. בעת ביצוע ההזמנה, המזכירה הנעימה שלכם הסבירה לי הכול בצורה הכי פשוטה וקלה להבנה, בלי מושגים מבלבלים, הסבירה לי על תהליך הניקוי, יש לה קול מאוד נעים ומנומס, לצערי שכחתי את שמה. בנוסף, ברצוני לשבח את הבחור שהגיע אליי, היה מאוד מנומס ונחמד, הגיע בזמן, הניקוי נעשה מהר ורואים שפעל מקצוען, הכתמים ירדו, הכול התייבש מהר, לאחר הייבוש הכול נראה נהדר עוד יותר! אבקש מכם לצ'פר את המזכירה הנחמדה אם זה אפשרי! תודה רבה, המשיכו והצליחו.
tguvot03
Elvira
 
קנינו את שתי הספות לפני פחות משנה, על ההתחלה כבר התחילו הכתמים (ילדה בבית), טושים, צבעים...כתמים שומניים. הזמנו ניקוי, הגיעו בזמן, ניקה הכל תוך משהו כמו 3 שעות, הוסרו כל הכתמים, השומניות. מסביבות 2 בצהריים עד הערב הכל כבר התייבש. מאוד הופתעתי לטובה מהתוצאה, מקווה שלא יהיה עוד צורך בשירותים שלכם אבל אם כן, נשמח לפנות אליכם שוב.
tguvot06
אלינה
 
ב10/05 הזמנתי ניקוי ספה משומניות וכתמי שמן. הניקוי התמשך כשעה וחצי, כל הכתמים ירדו באופן מלא. תודה רבה רבה!
tguvot10
גן הקטן‎
 
הזמנו ניקוי שטיחים, מאוד מרוצים מהשירות - גן איינשטיין הקטן‎