ניקוי מזרנים

ניקוי מזרנים

חברים יקרים, אם תעשו חישוב קל תוכלו לראות שאדם שמגיע לגיל שיבה מכובד , מבלה כשליש מחייו בשינה. במספרים זה 25-30 שנות שינה טובה!
מכאן ניתן לראות שהריהוט העיקרי והחשוב בחיינו הוא מיטה. ואם לדייק יותר, הרי המיטה היא סך הכל מסגרת המעצבת את הפריט המקנה לנו שינה טובה ונינוחה, נעימה ואוורירית והוא- המזרן!

לכן המסקנה לחישוב הקטן שלנו שבעצם במזרן אנו עושים את השימוש הרב והמתמשך מכל הרהיטים בבית.

אז תחשבו יותר לעומק ותשאלו את עצמכם, האם ברצונכם שפריט כל כך שימושי, יקר וחשוב לכם, שאיתו אתם וילדכם באים במגע כל יום, ישאר נקי, עם ריח טוב ומגע רך? - אנחנו בטוחים שכן!
לכן חשוב מאוד להקפיד ולטפח במזרן שלכם, לשמור עליו נקי מכל לכלוך וזאת תוכלו לעשות רק באמצאות ניקוי מזרנים מקצועי.
אנו בחברת נ.ש.ר נשמח לסיע ולהעניק לכם איכות חיים בריאה ונקיה.

ניקוי מזרנים

מזרני המיטות צוברים הרי אבק, לכלוך, הפרשות שונות כמו זיעה ועוד

חשוב לזכור מזרנים צוברים המון למרות כיסויי הסדינים הנפלאים שלנו, כגון אבק ואיתו גם קרדית אבק, לכלוך שונה, כתמי שומן גוף, זיעה, ועוד..
למזרני ילדים מתנספים גם כתמי שתן ודברים שנשפחו את המזרן.
אנשים הסובלים מרגישות או אלרגיה לקרדית אבק, בריאותם נפגמת עוד יותר, בעצם כמו בריאותו של כל אחד ואחת מאיתנו.
רובנו לא מודעים לכל הדברים הללו או לאפשרות טיפול בבעיה. קרו מקרים שאנשים שהתייאשו ממזרן מלוכלך ופשוט החליפו אותו במזרן חדש ובכך בזבזו אלפי שקלים, כשבעצם יכלו להזמין צוות מקצועי ומיומן לניקוי מזרנים אשר היה מחזיר למזרן את החיים ומראה כחדש ונקי וכך חוסך הוצאות מיותרות.

חברת נ.ש.ר קלין תשמח לבוא לביתכם ולסייע בטיפול כל בעיה וניקוי המזרן או ניקוי מיטה.
אנשי המקצוע שלנו יבחנו את המזרנים והמיטות בביתכם, יבצעו את הניקוי הראוי בעזרת חומרי ניקוי מתאימים לסוג בד המזרן וישאירו לכם בתום הניקוי מזרנים נקיים כחדשים בעלי ניחוח נעים ומגע רך שיגרום לכם לישון ללא כל דאגה.
ותזכרו אתם חוסכים ובגדול! אין צורך בקניית מזרן חדש אשר לא הוא ולא מגן מזרן לא יצילו מהופעה חוזרת של כתמים וקרדית אבק!!

ניקוי מזרנים

ניקוי המזרנים מתבצע על ידי איש מקצוע ובשיטת הזרקה ויניקה.

לפני תחילת תהליך הניקוי עצמו, איש מקצוע יבדוק את סוג בד המזרן, שנים של שימוש והאם בוצא ניקוי בעבר. לאחר הבדיקה יבחר חומר ניקוי המתאים לסוג בד המזרן.
באמצעות שיטת הזרקה ויניקה בלחץ גבוה חומר ניקוי חודר לסיבי בד המזרן לעומק של כ1-1.5 ס"מ מפרק ומסיר את הכתמים הקשים ומוציא קרדית אבק, ומיד נשאב. הפעולה חוזרת על עצמה בסירקולציה כמה פעמים במידת הצורך.
בתום הניקוי איש מקצוע שלחברת נ.ש.ר גם מבצע טיפול ריח וחיטוי המנטרל את הריחות הלא נעימים של זיעה ושתן.
זמן העבודה עורך כשעה וזמן ייבוש יקח 6-8 שעות.
ניקוי מקצועי מסוג זה יחסוך לכם אלפי שקלים בקניית מזרן חדש ויעניק לכם מזרן מחודש, נקי ונעים אשר יפנק אתכם בשינה מתוקה מהילדות.

טיפ קטן- תזמינו ניקוי לכל המזרנים בביתכם באותה הזמנה. גם יהיה נעים להפטר ביום אחד מהצטברות של לכלוך בבית וגם תקבלו הנחה על גודל העבודה.

צריכים לנקות את המזרונים בביתכם? צלצלו עכשיו !

צלצלו: 0527216061להזמנות