ניקוי מזרנים- ניקוי מזרנים מלכלוך מצטבר, כתמים קשים, כתמי שתן, הוצאת קרדית אבק, חיטוי.ניקוי מזרנים- ניקוי מזרנים מלכלוך מצטבר, כתמים קשים, כתמי שתן, הוצאת קרדית אבק, חיטוי וטיפול ריח

מזרן הינו אחד הפריטים החשובים בביתינו. מזרן מהווה שימוש יום יומי בחיי כל הגברים, נשים, וילדים ללא יוצא מן הכלל, אשר מבלים כשליש מחיים בשינה על מזרנים. למרות כל השימושים במצעים , שמיכות, סדינים וכו', מזרן עדיין סופג אבק, זיעה ושאר לכלוכים. לכן יש לזכור שמזרן מאובק או מלוכלך מהווה סכנה לבריאותינו,.גם כאשר אין עליו כתמים קשים, אנו עדיין נושמים את האבק שהצטבר בתוכו.
אבק מורכב מחלקיקים מיקרוסקופיים כ-1-20 מיקרון ובהם גם קרדית אבק- בעל חיים בלתי נראה לעין. כל הדברים האלה גורמים לקשיי נשימה, כאבי ראש, אלרגיות ואסטמה ועייפות.
חשוב לדעת שמזרונים המיוצרים מבדי כותנה, אשר לא תוחזקו בצורה נכונה מקבלים כתמים של פיגמנטציה והופכים מלבנים לצהובים. כתמים אלה דורשים טיפול מיידי.
לכן חשוב מאוד להיעזר מדי פעם בניקוי מזרן מקצועי על מנת לצמצם את התופעות האלו ולשפר את הניקיון והרגשה טובה לטווח ארוך.

חברת נ.ש.ר קלין מציעה ניקוי מזרנים מתקדם ומקצועי, בשיטות חדשניות ומתקדמות בארץ. תהליך ניקוי מזרן מתבצע במספר שלבים.
1. בדיקת סוג בד המזרן ותיאום חומרים מתאימים.
2. בשלב זה מרססים על המזרן שילוב של חומרים אשר מפרקים את הלכלוך הקשה ומחזירים למזרן צבעו מקורי. הפעולה מתבצעת בצורת צירקולציה ותוך כדי כך נשאבים מהמזרון כל האבק והלכלוך.
3. מנקים את המזרן מחומרים ומים על ידי שאיבה עמוקה.
4. מחטאים את המזרן ומבצעים בו טיפול ריח המנטרל את הריחות הלא נעימים אם היו.

תוך כדי הניקוי מוציעים את האבק, קרדית אבק, לכלוך קשה, כתמי שתן וריחות לא נעימים. כל החומרים בהם אנו משתמשים הם חומרים מקצועיים, יבוא ארה"ב, אינם מזיקים, ידידותיים לבני אדם ובעלי חיים. ניקוי מזרן מקצועי מומלץ לבצע לפחות פעם בשנה.
תזכרו שלמרות שאינכם רואים את הלכלוך הוא קיים, ואם אתם רוצים שמזרנכם יחזור לימיו היפים עם ריח נעים ונטול כתמים, אז אנחנו כאן בשבילכם.

נשמח לעמוד לשרותכם