ניקוי ספות אימפלהניקוי ספות אימפלה

לכל בית עיצוב מיוחד משלו וחלק חשוב מכך מהווה מערכת הישיבה. מערכות ישיבה עשויות ממגוון רחב של סוגי ריפודים העשויות מחומרים שונים.
המומחיות של חברת נ.ש.ר קלין היא ניקוי מקצועי של כל סוגי מערכות ישיבה המרופדות כגון ניקוי מערכות ישיבה סלוניות, ניקוי כל סוגי הספות המרופדות, ניקוי כיסאות וכורסאות.
בין היתר חברת נ.ש.ר קלין מתמחה בניקוי מקצועי של ספות בד אימפלה (מגיק) - זהו אחד הסוגי בדים המבוקשים היום והניקוי המקצועי יחזיר לו את המראה המפואר והנקי כקודם.

חברתינו תשמח להעניק לכם שירות מקצועי בניקוי ספות אימפלה. מכל סוגי ריפודי הבד הרבים ושונים- ריפוד אימפלה הוא אחד הנפוצים והפופולריים ביותר. ריפוד בד אימפלה ידוע כבד בעל תכונת עמידות גבוה מאוד נגד ספיגת נוזלים וכתמים. כמו כן בד אימפלה בעל צבעים עמידים ואחידים אשר במשך הזמן אינם דוהים ושומרים על היופי שלהם.
אבל למרות כל התכונות הללו, ריפוד בד אימפלה דורש תחזוקה שוטפת. מאוד חשוב לפחות פעם בכמה שבועות לעבור על הספות ולהוריד את שכבת האבק שמצטבר. דבר זה יאפשר לכם לשמור על ניקיון הבד למשך תקופה ארוכה יותר.
ועדיין עם כל התחזוקה והמאמץ לשמירת הספות, מדי פעם חשוב להיעזר באנשי מקצוע מיומנים ולבצע ניקוי ריפוד בד אימפלה אצל המומחים.

כמה מילים על אימפלה
בד אימפלה הוא בד בעל רמת איכות גבוהה, הרכב הבד הוא 50% פוליאמיד, 32% פוליאסטר ו-18% כותנה, ותכונתו העיקרית היא עמידות גבוה לספיגת נוזלים ושחיקה. בד אימפלה מאופיין כבעל מראה קטיפתי המזכיר עור הפוך ומגע רק ונעים.
שיטת יצור בד אימפלה היא לפי טכנולוגיית כבישה ייחודית ולא אריגת השתי וערב הנפוצה ברוב הבדים. על מנת לקבל את התכונה דוחה כתמים, עובר בד אימפלה במהלך יצורו תהליך טבילה בחומר טפלון הקרוי בלואזית סקוטש גארד. ציפוי של חומר טפלון מספק הגנה לבד לפרק זמן מסויים ומעקב ספיגת נוזלים לתוכו.
חשוב לדעת ששכבת טפלון היא זמנית ועם הזמן והשימוש בספות השכבה נשחקת, לכן על מנת לשמור על הספות מבד אימפלה עדיין נדרש ניקוי מקצועי מצד המומחים לכך.

ניקוי ספות אימפלה

אומנם בד אימפלה מאופיין כבעל רמה נמוכה לספיגת נוזלים אך עקב צבעיו האחידים כתם שומני עלול לבלוט בצורה קיצונית. כמו כן יש לזכור ששכבת הטפלון המגנה על הבד היא זמנית ועדיין חשוב מאוד להיעזר בניקוי מקצועי מצוות המומחים.
יש לציין שניקוי מקצועי של בד אימפלה הוא בין אחד הקשים מכולם והסיבה לכך היא אותה שכבת טפלון. למרות השימוש בציוד וחומרים מקצועיים, שכבת טפלון ממשיכה לדחות חלק נכבד של מים וחומרי ניקוי .לכן זמן ניקוי הספה מתארך כמעט פי שניים- אך התוצאה המתקבלת היא הפרס לעבודה הקשה. מראה ספות מקבל את יופיו בחזרה וניקיון חוזר לביתכם.
לתשומת לבכם- לאחר סיום הניקוי המקצועי של בד אימפלה אתם יכולים לבקש מבעל מקצוע לצפות את הספות בשכבת טפלון חדשה בכדי לחדש ולחזק את ההגנה על הבד מנוזלים מהמשך.

אנחנו כאן על מנת לתת לכם את השירות המקצועי והאדיב הטוב ביותר.
חייגו עכשיו: 052-7216061 052-7216062