ניקוי שטיחים אור יהודהניקוי שטיחים באור יהודה

אתם גרים באור יהודה ומחפשים חברה מקצועית לניקוי שטיחים?

חברת נ.ש.ר וצוות המומחים שלה תמיד לשירותכם גם באור יהודה.  אנו מבצעים ניקוי שטיחים בצורה מקצועית וחדשנית, הכוללת חומרים מקצועיים, ציוד חדש ומתקדם וכמובן והכי חשוב נותנים אחריות מלאה על אופן ביצוע העבודה, תהליך הניקוי ללא גרימת נזקים ותוצאה מושלמת!

 

חברת נ.ש.ר מציעה שרות ניקוי שטיחים מקצועי באור יהודה לכל סוגי השטיחים.

חברת נ.ש.ר מספקת שירותי ניקוי מקצועי ריפודים וניקוי מקצועי שטיחים מכל הסוגים, בין אם זה ניקוי שטיחי עבודת יד, ניקוי שטיחי מכונה או ניקוי שטיח מקיר לקיר. יש לכם שטיח בסלון, שטיח חדר ילדים, שטיחים במשרד או שטיחים גן ילדים? רוצים להחזיר לשטיח שלכם חן וברק כמו פעם? הגעתם למקום הנכון! צוות המומחים של נ.ש.ר ניקוי שטיחים מקצועי, יאספו מכם את השטיח למפעל, יתנו לשטיח טיפול המתאים עבור סוגו, יורידו את הכתמים הכי קשים ויוציאו אבק עד הגרגיר האחרון. בנוסף יקבל כל שטיח טיפול ריח וחיטוי הנדרש. צוות נ.ש.ר ניקוי שטיחים וריפודים ישמח לפנק אתכם בשירות אדיב, מקצועי ובעל נסיון רב אשר נצבר עם השנים. נ.ש.ר ניקוי שטיחים וריפודים מקצועי, בשבילכם באור יהודה בכל יום וכל שעה! צרו קשר עוד היום ותראו את ההבדל!

אם ברצונכם להצתרף לרשימת לקוחותינו העסקיים, פרטיים ומוסדיים המרוצים - צרו קשר איתנו ונשמח לספק עבורכם שירות ניקוי שטיחים באור יהודה במחיר משתלם  וברמה הגבוהה ביותר!