ניקוי שטיחים גני תקווהניקוי שטיחים גני תקווה

חברת נ.ש.ר - אנו נתן לכם את הפתרון המושלם לניקוי שטיחים גני תקווה!

אנחנו חברה ותיקה, העוסקת בתחום ניקוי שטיחים מקיר לקיר וניקוי שטיחים ניידים מכל סוג. אנשי מקצוע שלנו צברו נסיון וידע רב בתחום ניקוי שטיחים מקצועי וניקוי ריפודים מקצועי במהלך השנים. על מנת להגיע לתוצאה מושלמת בניקוי, אנו משתמשים במכשור המתקדם ביותר ובחומרים המקצועיים יבוא חו"ל, אשר מותאמים כל סוג לריפוד או השטיח המתאימים לו. בזכות מכשור מתקדם, חומרים מקצועיים וכמובן עבודה יסודית ומקצועית, אנו נחזיר לשטיחים וריפודים שלכם את המראה החדש והניחוח הנעים כמו פעם.

ניקוי שטיחים גני תקווה - כמה סיבות מדוע הכי משתלם להזמין ניקוי אצל חברת נ.ש.ר:

* ניקוי כל סוגי שטיחים - חברת נ.ש.ר מבצעים ניקוי שטיחים מקצועי לכל סוגי השטיחים : שטיחים מקיר לקיר, שטיחים פרסיים, שטיחים אפגניים, שטיחי קילים, שטיחי כרמל, שטיחים סינים, שטיחי שגי, שטיחי עבודת יד ועוד.

* חומרים מקצועיים - חברת נ.ש.ר משתמשים רק בחומרים המקצועיים ביותר, יבוא חו"ל, אשר מותאמים לכל סוג שטיח בנפרד ואינם מזיקים לילדים, אנשים אלרגיים או בעלי חיים.

* מכשור מקצועי - חברת נ.ש.ר עוקבת אחרי התפתחות בטכנולוגיה ומחדשת את מכשור העבודה בהתאם. כל המכשור והציוד הם חדשים לפי ההתקדמות האחרונה בהתפתחות טכנולוגיה בתחום זה.

* אנשי מקצוע מיומנים - אנשי מקצוע של חברת נ.ש.ר צברו במהלך השנים ידע ונסיון רב בניקוי שטיחים מקצועי, ויעניקו לשטיח שלכם את הטיפול הטוב והמקצועי ביותר.

* שרות - בחברת נ.ש.ר נותנים יחס ושרות אישי לכל לקוח. בכל פניה לחברת נ.ש.ר תקבלו מענה מהיר ועדיב בכל יום וכל שעה. חברת נ.ש.ר שמה דגש לא רק על איכות ומקצועיות של אופן ביצוע העבודה אלא גם על איכות מתן שירות ומענה ללקוח. במידה ותרצו לקבל הצעת מחיר ומפרט טכני, חברת נ.ש.ר תשמח לתת לכם מענה ויעוץ טלפוני ואם תרצו גם לתאם פגישת יעוץ בביתכם או משרדכם ללא שום תשלום או התחייבות מצדכם.

תושבי גני תקווה, רוצים שגם שטיחים שלכם ישובו להיראות כמו ביום הקניה, נקיים ומלאים זוהר ויופי? צרו קשר עם חברת נ.ש.ר עוד היום - קבלו את התוצאה!