ניקוי שטיח משיניקוי שטיח משי

כאשר אתם בוחרים חברה לניקוי שטיחי משי, חשוב לזכור שזו היא עבודה למומחים בלבד. ניקוי שטיח משי דורש ידע רב בנושא, אחרת קיימת אפשרות גבוהה להישאר ללא שטיח. אך לפני כל ההסברים על ניקוי שטיחי משי, כמה מילים על המשי עצמו.
זה הוא סיב טבעי אשר עשוי מחלבון. משתמשים בו בעולם הטקסטיל לייצור מגוון רחב של מוצרים. את הסיב מפיקים מהפקעת של זחל המשי או כמו שקוראים לו בצורה מדעית " זחל המשי של עץ התות" ומקורו בצפון הסין.
כל שטיחי המשי , כולל את השטיח בביתכם , עשויים מחומר המדהים הזה.

גם שטיח המשי שלכם, ויתר שטחי המשי הסיניים, עשויים מאותו חומר נחשק ויפהפה

לרוב מייצרים מסיבי משי טהורים בדים בהליך של אריגה. אך בנוסף לבדים הטיחי משי תופסים מרווח רחב בשוק השטיחים. עקב עדינות שלהם במגע והמראה הקטיפתי , שטיחי משי נחשבים לפופולריים למרות המחיר והקושי בתחזוקה. אריגת שטיחי משי היא אמנות, ותחזוקתם דורשת יחס מקצועי עקב העדינות שלהם. כאשר אתם מנסים לנקות שטיח משי בצורה אצמעית או מזמינים לשם כך שרות מחברה לא מקצועית, אתם יכולים לגרום לשטיח נזק חזק ולפעמים בלתי הפיך כגון ירידת צבע, התקבצות השטיח ואף לגרום להתפוררות שלו.

שטיחי משי הם מהמפורסמים בעולם

שטיחי משי ידועים בעולם כבעלי מגע קטיפתי רך ונעים ומגוון של טקסטורות מיוחדות. אוריגת שטיחי משי זו בהחלט אך ורק עבודת יד ולא מכונה. איש מקצוע אשר מתמחה בניקוי שטיח משי, מאריך את כל היופי בשטיח מסוג זה ועד כמה צורת יצורו יחודית, הוא אמור לדעת על כל רגישות של הסיבים וכיצד לנקות את השטיח על מנת לא לפגוע בו. ניתן להגיד שניקוי שטיחי משי זאת גם אומנות.

ניקוי שטיח משי באמצעות מים וסבון ובטכניקות ניקוי שטיחים רגילות עלול להסב לשטיח נזק רב

חובה לזכור שעקב עדינות ורגישות של סיבי טיח משי למים וחומרי ניקוי שונים, יש לבצע בו אך ורק ניקוי יבש. תוך כדי ניקוי יבש, החומרים המקצועיים אשר מיועדים לניקוי שטיחי משי, חודרים אל תוך הסיב, ומפרקים את הלכלוך והכתמים הקשים מבלי לפגוע בסיב עצמו. לאחר מכן , כשחומר ניקוי מתייבש, הוא נהפך לאבקה, אותה שואבים העזרת מכונה תעשייתית מקצועית הפועלת האוצמה רבה.
בתום הניקוי, שטיח עובר טיפול ריח וחיטוי וחוזר לביתו ארוז, נקי, עם ריח טוב ומראה מדהים כפעם. שטיח משי זהו פריט מיוחד בביתכם ששווה השקעה קטנה אשר תביא תוצאות גדולות.

שטיח משי שלכם כבר לא כמו פעם? תזמינו אותנו ותופתעו מתוצאות מדהימות.
לפרטים חייגו:
052-7216061 או 052-7216062