ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד מקצועי

ספות סלון ומערכות ישיבה שונות הן חלק נרחב וחשוב בעיצוב ביתנו. לכן חשוב מעוד לשמור עליהן ולספק תחזוקה שוטפת.

על מנת לעשות זאת, פעם בשבועיים יש לשאוב ולהוריד את האבק המצטבר על בריפוד.

כל זה בניסון להתאים את המברשת נכונה על מנת למנוע נזק לבד.

ם בבית יש ילדים או בעלי חיים שונים, אז מומלץ לבצע את הפעולה בתדירות גבוהה יותר, לפחות פעם בשבוע. במקרה אם פרוות החיות או לכלוך מסויים נתפסו בריפוד, יש אפשרות להסירם באמצעות ניגוב קל במטלית לחה.

חשוב לזכור! אם במהלך הניקוי העצמי נתקלתם בכתמים מסוג הקשים, שאינכם מצליחים להסיר באמצעות מטלית לחה, בכדי למנוע נזקים בלתי הפוכים לבד ולריפוד, אנא צרו קשר עם חברה המתמחה בכך והעזרו בניקוי מקצועי ועמוק אשר יפתור את הבעיה במיידי.

מה לא לעשות במהלך ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד לא מקצועי וחוסר ידע בנושא, יכול לגרום לנזקים קשים ולעתים בלתי הפיכים. אם בכל זאת החלטתם לוותר על שירותי בעל מקצוע בנושא ולבצע את ניקוי הבד באופן עצמאי, עליכם לדעת כמה דברים על מנת לקבל תוצאה טובה ולא לגרום נזק בלתי הפיך לבד.

  • הברשת ספה או כל ריפוד - חשוב לזכור שלכל ריפוד בד יש סיבים עדינים. בעת הברשה לא נכונה או בשימוש מברשת לא מתאימה עלול להיווצר עיוות לסיב ועף פגם בלתי הפיך. לכן תקפידו לפני שאתם מתחילים להבריש ספה או ריפוד במקום נראה לעין, נסו זאת במקום נסתר.
  • חומרי ניקוי - היום בשוק הניקיון ותחזוקה קיים מגוון נרחב של חומרי ניקוי המיועדים להסרת כתמים וניקוי ספות וריפודים. היעזרו ותשתמשו אך ורק בחומרים לשם כך הם נועדו. ולמרות אם יש לכם ריפוד מבד לבן אסור להישתמש עליו באקונומיקה! שימוש זה לא רק שלא ינקה את הכתם הקיים אלא גם יפגע בבד ויצור כתמים חדשים בלתי ניתנים לניקוי!
  • אל תשתמשו במים - במקרה והופיע כתם על הספה או ריפוד אחר, אל תלחצו. תזכרו, שימוש במים אינו מוציא את הכתם אלא רק מדלל אותו לגודל רב יותר ובנוסף יוצר כתמי מים חדשים. שימוש במים רבים יכול גם לגרום לעובש ותוצאה בלתי הפיכה אשר תאלץ אתכם להחליף את הספות לחדשות.
  • כתמים לא משפשפים - תגובתינו הראשונה לכתם על הריפוד היא נסיון להורידו באמצעות שיפשוף. טעות! בעת שיפשוף אתם קודם כל פוגעים בטקסטורת של הבד על ידי יצירת סריטות אפילו אם לא תמיד נראות לעין. בנוסף שיפשוף מחלחל חלק מהליכלוך עוד יותר עמוק אל תוך הסיב, דבר המקשה על הניקוי בעתיד.

הציוד שלנו מקצועי ומתקדם, אשר מתחדש כל שנה.
אתם נהנים ממחירים נוחים וגמישים.
אנו מספקים ניקוי ספות בד מקצועי ומתחייבים לתוצאות!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

אנו לוקחים אחריות מלאה על העבודה!

לצפייה בכל העבודות שלנו - לחץ כאן

לצפייה בכל העבודות שלנו - לחץ כאן

מה כן לעשות במהלך ניקוי ספות

ניקוי עצמי של ספות וריפודי בד יש לבצע בצורה זהירה ביותר על מנת למנוע נזק נוסף ובלתי הפיך.

  • אם נשפך לכם משקה כל שהוא על ריפוד הבד, היעזרו במטלית לחה או מגוון ובתנועות טפיחה עדינות נסו לנגב את הנוזלים. היזהרו לא לשפשף.
  • אם ילד קישקש בעט או נשפך הדיו, היעזרו במטלית טבולה במי חמצן. חשוב- לפני שאתם מתחילים לעבוד על כתם, תנסו ותראו כיצד הבד מגיב לחומר במקום נסתר לעין של הספה. תוודאו קודם שאין תגובה לא רצויה של הבד לחומר ורק אז תנסו לטפל בכתם בעזרת אותן תנועות טפיחה.

בכל מקרה של כתם וכל שאלה שתרצו לשאול - חייגו אלינו וקבלו יעוץ לטיפול עצמי בבעיה בחינם וללא שום תשלום!!!

ניקוי מקצועי על ידי אנשי מקצוע מומחים לניקוי בד עור, יחזיר לספות שלכם מראה מחודש, נקי, אסטטי ויוקרתי כמו פעם. בנוסף לכך הטיפול המקצועי שלאחר הניקוי, יחזיר לריפודכם את תכונותיו המרשימות.

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים

נשר קלין מבצעת ניקוי ספות מכל הסוגים במקצועיות עם אחריות לכל עבודה.

אם תשנו את דעתכם ותרצו לקבל ניקוי מקצועי בכל זאת, צוות המומחים שלנו בחברת נשר קלין ישמח לעמוד לשירותכם.

סוגי ניקוי ספות המבוצעים על ידינו

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות אימפלה

ניקוי ספות אלקנטרה

ניקוי ספות מיקרופייבר

ניקוי ספות פשתן

ניקוי ספות ויסקוזה

ניקוי ספות מקצועי