ניקוי ספות ויסקוזה

חברת נשר קלין מספקת שירותי ניקוי ספות ויסקוזה מקצועי.

ניקוי ספות ויסקוזה הוא משימה שמתאימה למקצוענים.

על מנת להבין מה מייצג את בד ויסקוזה, הנקרא בעברית זוהרית, חשוב לדעת כמה פרטים על מקור היווצרותו.

ויסקוזה הוא נוזל סמיך ואורגני אשר משמש ביצור סיב הזוהרית וצלופן. בדי ויסקוזה מזכירים במגע ומראה בדי משי ואותו המציא בשנת 1891 הממציא צהרפתי בשם אלרי דה שרדונה. אלרי שה שרדונה היה גם הממציא הראשון לסיב סינטטי. אומנם הפטנט לכך נרשם על מדענים בריטים שהקימו את חברתם על מנת להחיות את תהליך יצור הויסקוזה ולהוציאו לפועל. רק בשנת 1924 יצרו סיב ראשון של ויסקוזה המיועד לייצור בגדים. עד עז הוא שימש כבסיס ליצור צלופן. נסיונות רבים לתהליך יצור התאית ממלקולות סינתטיות הגיעו להצלחה רק ב-1938 ועד אז יצורו היה מעצים.
שימו לב! אנחנו לעולם לא מחייבים את הלקוח עבור הגעת איש מקצוע. אפילו במקרה שהשטיח אובחן על ידו והוא הגיע למסקנה שאין לעשות ניקוי כימי של המוצר.
שלחו תמונה לייעוץ בווטסאפ
שלח תמונה qxif-whatsapp

ניקוי ספות - בד ויסקוזה

בד ויסקוזה נקרא גם דמוי משי עקב חלק תכונותיהם הדומות כגון המגע הרך וברק המעניק מראה הפואר. היום השימוש בבדי ויסקוזה הוא רב תכלית. מייצרים ממנו סוגי בגד שונים, כלי מיטה, אריגים וכמובן בדי ריפוד המדהימים. היום בדי ויסקוזה ברובם סינטטיים. בנוסף למראה היפה שלהם הם גם עמידים, חזקים ומאוד קלים לתחזוקה שוטפת.

על מנת לתחזק ולשמור על ספות וריפודים בדי ויסקוזה, אין צורך במאמצים רבים. מספק בהחלט לעבור מדי פעם עם שואב אבק ולהוריד את שכבת האבק שהצטבר על פניו. בנוסף ואם קרה מקרה שהופיע כתם קטן על היפוד, בהחלט יש אפשרות להסירו בעזרת מטלית לחה.
אך חשוב לזכור שחרי שימוש בריפוד ויסקוזה במשך תווך זמן מסויים, הכתמים מתעמקים והאבק נספג קשות. לכן למרות התחזוקה השוטפת והקפדנית עדיין חשוב להיעזר מדי פעם בשירותי חברות ניקיון מקצועיות המתמצאות בכך.
בחברת נשר קלין אנשי מקצוע מיומינים אשר לוקחים אחריות מלאה על עבודה ומתחייבים לתוצאות התואמות לציפיות - כי רק שירות מסוג זה מגיע לריפודים שלכם.

הציוד שלנו מקצועי ומתקדם, אשר מתחדש כל שנה.
אתם נהנים ממחירים נוחים וגמישים.
אנו מספקים ניקוי ספות ויסקוזה מקצועי ומתחייבים לתוצאות!

כללים לניקוי ספות ויסקוזה

באופן כללי ניקוי ספות ויסקוזה שכזה כולל מספר שלבים

בשלב הראשון איש מקצוע בודק את סוג בד ויסקוזה, האם קיים לו נזק, סוגי הכתמים הקיימים על הבד על מנת לתאם חומרי ניקוי נכונים.

לאחר מכן נערכת שאיבת אבק יסודית ועמוקה הכוללת גם הוצאת קרדית אבק, דבר המשמש יתרון רב לאנשים בעלי אלרגיה לכך. בתום השאיבה מתחילים לפזר מים מעורבבים עם חומרי ניקוי אשר מפרקים כתים קשים ומרכחים את סיבי הבד.
עצם פעולת הניקוי נעשית בתהליך הזרקה ויניקה של מים בערבוב חומרי ניקוי, בלחץ גבוה. פעולה זו מתבצעת בו זמנית ועל כך מונעת חדירה עמוקה של מים לתוך הריפוד, דבר המגן על הספות מהיווצרות עובש מכך. תהליך הזרקה ויניקה הוא אינטנסיבי ועמוק ועוזר להגיע לכתמים הקשים והעמוקים בתוך הבד. מכאן תוצאת הניקוי המקצועי! הוצאת קרדיות האבק, הסרת הלכלוך והרתמים הקשים, והחזרת מראה נקי ומפואר כקדם לספות וריפודים.

לידיעתכם - במהלך הניקוי המקצועי כל חומרי ניקוי נשתפים ומוצאים מריפודים. תתחדשו ותהנו!

למה דווקא אנחנו?

יש לנו את המחירים הכי מתשלמים בשוק, בין אם בהזמנת שירותים נפרדים ובין אם זו הזמנה מינימלית.

אנחנו משתמשים בחומרי ניקוי ייחודיים, יעילים ומאוד לא מזיקים, שיכולים בקלות להסיר סוגים שונים של זיהום ולכלוך. המקצוענים שלנו בעלי ניסיון מרובה שנים ואין משהו שיכול להפתיע אותם.

אנחנו עובדים במהירות - במקרה חירום, המומחים שלנו יגיעו באותו יום לבית הלקוח.

לבסוף, אנו מבטיחים איכות גבוהה של עבודה שתבוצע, ואם לאחר הניקוי שלנו ישארו כתמים או סימנים אשר אינם נראים על סיב רטוב, אנחנו נבצע ניקוי נוסף של ניקוי כימי ללא כל עלות .
לשלוח בקשה
הזמינו ניקיון דרך WhatsApp
qxio-waterdrop

הזמינו ניקוי

052-7216061
קבלת הזמנות: 09:00 עד 21:00
שלחו הזמנה וניצור עימכם קשר

שירותים שלנו

qxif-angle-double-down
qxif-angle-double-down
qxif-angle-double-down
qxif-angle-double-down
qxif-angle-double-down
qxif-angle-double-down
qxif-angle-double-down
qxif-angle-double-down
qxif-angle-double-down