ניקוי ספות ויסקוזה

ניקוי ספות ויסקוזה

ניקוי ספות ויסקוזה הוא משימה שמתאימה למקצוענים.

על מנת להבין מה מייצג את בד ויסקוזה, הנקרא בעברית זוהרית, חשוב לדעת כמה פרטים על מקור היווצרותו.

ויסקוזה הוא נוזל סמיך ואורגני אשר משמש ביצור סיב הזוהרית וצלופן. בדי ויסקוזה מזכירים במגע ומראה בדי משי ואותו המציא בשנת 1891 הממציא צהרפתי בשם אלרי דה שרדונה. אלרי שה שרדונה היה גם הממציא הראשון לסיב סינטטי. אומנם הפטנט לכך נרשם על מדענים בריטים שהקימו את חברתם על מנת להחיות את תהליך יצור הויסקוזה ולהוציאו לפועל. רק בשנת 1924 יצרו סיב ראשון של ויסקוזה המיועד לייצור בגדים. עד עז הוא שימש כבסיס ליצור צלופן. נסיונות רבים לתהליך יצור התאית ממלקולות סינתטיות הגיעו להצלחה רק ב-1938 ועד אז יצורו היה מעצים

ניקוי ספות - בד ויסקוזה

בד ויסקוזה נקרא גם דמוי משי עקב חלק תכונותיהם הדומות כגון המגע הרך וברק המעניק מראה הפואר. היום השימוש בבדי ויסקוזה הוא רב תכלית. מייצרים ממנו סוגי בגד שונים, כלי מיטה, אריגים וכמובן בדי ריפוד המדהימים. היום בדי ויסקוזה ברובם סינטטיים. בנוסף למראה היפה שלהם הם גם עמידים, חזקים ומאוד קלים לתחזוקה שוטפת.

על מנת לתחזק ולשמור על ספות וריפודים בדי ויסקוזה, אין צורך במאמצים רבים. מספק בהחלט לעבור מדי פעם עם שואב אבק ולהוריד את שכבת האבק שהצטבר על פניו. בנוסף ואם קרה מקרה שהופיע כתם קטן על היפוד, בהחלט יש אפשרות להסירו בעזרת מטלית לחה.

אך חשוב לזכור שחרי שימוש בריפוד ויסקוזה במשך תווך זמן מסויים, הכתמים מתעמקים והאבק נספג קשות. לכן למרות התחזוקה השוטפת והקפדנית עדיין חשוב להיעזר מדי פעם בשירותי חברות ניקיון מקצועיות המתמצאות בכך.

בחברת נשר קלין אנשי מקצוע מיומינים אשר לוקחים אחריות מלאה על עבודה ומתחייבים לתוצאות התואמות לציפיות - כי רק שירות מסוג זה מגיע לריפודים שלכם.

הציוד שלנו מקצועי ומתקדם, אשר מתחדש כל שנה.
אתם נהנים ממחירים נוחים וגמישים.
אנו מספקים ניקוי ספות ויסקוזה מקצועי ומתחייבים לתוצאות!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

אנו לוקחים אחריות מלאה על העבודה!

לצפייה בכל העבודות שלנו - לחץ כאן

לצפייה בכל העבודות שלנו - לחץ כאן

דרוש ניקוי מקצועי לספות וריפודים בד ויסקוזה? אנחנו המקום הנכון! חייגו אלינו והזמינו!

תהנו מהשירות המקצועי והאדיב :)

כללים לניקוי ספות ויסקוזה

באופן כללי ניקוי ספות ויסקוזה שכזה כולל מספר שלבים

בשלב הראשון איש מקצוע בודק את סוג בד ויסקוזה, האם קיים לו נזק, סוגי הכתמים הקיימים על הבד על מנת לתאם חומרי ניקוי נכונים.

לאחר מכן נערכת שאיבת אבק יסודית ועמוקה הכוללת גם הוצאת קרדית אבק, דבר המשמש יתרון רב לאנשים בעלי אלרגיה לכך. בתום השאיבה מתחילים לפזר מים מעורבבים עם חומרי ניקוי אשר מפרקים כתים קשים ומרכחים את סיבי הבד.

עצם פעולת הניקוי נעשית בתהליך הזרקה ויניקה של מים בערבוב חומרי ניקוי, בלחץ גבוה. פעולה זו מתבצעת בו זמנית ועל כך מונעת חדירה עמוקה של מים לתוך הריפוד, דבר המגן על הספות מהיווצרות עובש מכך. תהליך הזרקה ויניקה הוא אינטנסיבי ועמוק ועוזר להגיע לכתמים הקשים והעמוקים בתוך הבד. מכאן תוצאת הניקוי המקצועי! הוצאת קרדיות האבק, הסרת הלכלוך והרתמים הקשים, והחזרת מראה נקי ומפואר כקדם לספות וריפודים.

לידיעתכם - במהלך הניקוי המקצועי כל חומרי ניקוי נשתפים ומוצאים מריפודים. תתחדשו ותהנו!

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים

נשר קלין מבצעת ניקוי ספות מכל הסוגים במקצועיות עם אחריות לכל עבודה.

סוגי ניקוי ספות המבוצעים על ידינו

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות אימפלה

ניקוי ספות אלקנטרה

ניקוי ספות מיקרופייבר

ניקוי ספות פשתן

ניקוי ספות ויסקוזה

ניקוי ספות מקצועי