ניקוי ספות מיקרופייבר

חברת נשר קלין מספקת שירותי ניקוי ספות מיקרופייבר מקצועי.

בעת קניית ספות בד מיקרופייבר נאמר לכם בדרך כלל שבד מיקרופייבר בעל עמידות גבוהה לנוזלים, דוחה כתמים ושניקוי ריפודי מיקרופייבר הוא קל, אך אין זה הדבר. ניקןי ספות מיקרופייבר מיועד לאנשי מקצוע המתמחים בכך.

כאשר נאמר לכם שספות מיקרופייבר ישארו נקיות מכתמים ואף תמיד ישארו בעלי מראה כמו בחנות, בסך הכל מעוניינים רק במכירה. בפועל אכן קיים לבד מיקרופייבר ציפוי שכבת טפלון המעקבת חדירת נוזלים וכתמים לתוך הבד ובכך יוצרת לו הגנה.
אך לא מספרים לכם שתוך כדי שימוש בספות ועם חלוף הזמן, השכבה לעט לעט נשחקת ומעבדת את תכונותיה בתור הגנה נגד כתמים. בנוסף יש לדעת כיצד לנקות את בד מיקרופייבר ובאילו חומרים מותר להישתמש.

אחרת אתם עלולים לגרום נזק בלתי הפיך בד.
שימו לב! אנחנו לעולם לא מחייבים את הלקוח עבור הגעת איש מקצוע. אפילו במקרה שהשטיח אובחן על ידו והוא הגיע למסקנה שאין לעשות ניקוי כימי של המוצר.
שלחו תמונה לייעוץ בווטסאפ
שלח תמונה qxif-whatsapp

ניקוי ספות מיקרופייבר

כאשר אנו נזקקים לניקוי ספות מיקרופייבר חשוב שנקפיד על מספר דברים ונשים לב ש:
  • קיימים סוגים שונים של בדי מיקרופייבר. כל סוג הוא בעל תכונות משלו לכן קיים צורך בניקוי שונה והתאמת חומרי ניקוי שונים.
  • במקרה ונשפך לכם משהוא על ריפוד בד מיקרופייבר, יש לספוג את הרטיבות בעזרת מטלית, ככל האפשר, אך ללא שיפשופים על מנת לא להרוס את טקסטורת הבד ולא להחדיר את הנוזלים עמוק יותר לתוך הסיבים של הבד.
  • אומנם לבד מיקרופייבר יש נטיה לדחות את הנוזלים, אך אין כך הדבר לגבי כתי שומן ושמן. כתמים אלו דורשים חומרי ניקוי מיוחדים להמסתם, מים פשוטים ומטלית לחה לספיגת כתי שמן ושומן אינם מספיקים. בעת ניקוי ספות מיקרופייבר עצמי חשוב גם להישתמש בחומרי ניקוי נכונים ומתאדים במהירות על מנת לא לפגוע בבד ולא להשאיר שכבה דביקה על הבד אשר גורמת לכתמים חדשים.

הציוד שלנו מקצועי ומתקדם, אשר מתחדש כל שנה.
אתם נהנים ממחירים נוחים וגמישים.
אנו מספקים ניקוי ספות מיקרופייבר מקצועי ומתחייבים לתוצאות!

תחזוקה של רהיטים בעלי ריפוד מיקרופייבר

מתברר שתחזוקה של רהיטים בעלי ריפוד מיקרופייבר אנה קלה ואף מסובכת הרה יותר ממה שנאמר לכם בעת רכישת הריהוט.

מסתבר שאפילו בעקבות שיפשוף קל של כתם ניתן לפגום בבד והתאמת חומרי ניקוי לניקוי בד מיקרופייבר מסובכת עו יותר.
לכן, על מנת להקל עלכם ולהחזיר לספות וריהוט שלכם את הניקיון והמראה הראוי ללא נזקים, אנו ממליצים לפנות לאנשי מקצוע המתמחים בנושא.
בחברה מקצועית בעלת אנשי מקצוע מומחים בניקוי בד מיקרופייבר, משתמשים בציוד מקצועי ומתקדם וחומרי ניקוי אשר מיועדים לסוג ריפוד מיקרופייבר בלבד - דברים שאינם נמצעים ברשותכם.
אנשי המקצוע יעניקו לבד מיקרופייבר שלכם ניקוי מקצועי אשר יגיע לעומק הבד, ישאבו את האבק שהצטבר עם הזמן, יוציאו את הלכלוך והכתמים שאולי אפילו לא הבחנתם בהם. בתום הניקוי, ריפודי בד מיקרופייבר שלכם יהיו נקיים לעומק ויקבלו בחזרה את המראה החדש והיוקרתי שלהם.

אתם תוכלו להינות מניקיון בבית ומריהוט אשר חזר למיטבו.

למה דווקא אנחנו?

יש לנו את המחירים הכי מתשלמים בשוק, בין אם בהזמנת שירותים נפרדים ובין אם זו הזמנה מינימלית.

אנחנו משתמשים בחומרי ניקוי ייחודיים, יעילים ומאוד לא מזיקים, שיכולים בקלות להסיר סוגים שונים של זיהום ולכלוך. המקצוענים שלנו בעלי ניסיון מרובה שנים ואין משהו שיכול להפתיע אותם.

אנחנו עובדים במהירות - במקרה חירום, המומחים שלנו יגיעו באותו יום לבית הלקוח.

לבסוף, אנו מבטיחים איכות גבוהה של עבודה שתבוצע, ואם לאחר הניקוי שלנו ישארו כתמים או סימנים אשר אינם נראים על סיב רטוב, אנחנו נבצע ניקוי נוסף של ניקוי כימי ללא כל עלות .
לשלוח בקשה
הזמינו ניקיון דרך WhatsApp
qxio-waterdrop

הזמינו ניקוי

052-7216061
קבלת הזמנות: 09:00 עד 21:00
שלחו הזמנה וניצור עימכם קשר

שירותים שלנו

qxif-angle-double-down
qxif-angle-double-down
qxif-angle-double-down
qxif-angle-double-down
qxif-angle-double-down
qxif-angle-double-down
qxif-angle-double-down
qxif-angle-double-down
qxif-angle-double-down