ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור מקצועי

ניקוי ספות עור דורש מיומנות רבה וידע נרחב בסוגי בדי עור ואופן הטיפול בהם.

בדרך כלל ריפוד עור מתלכלך מזיעה ושומן הגוף אשר חודרים עמוק לנקבוביות העור ויוצרים שכבה שומנית בעלת מראה לכלוכי.

שיטת הניקוי המקצואית והמתקדמת

על מנת לשמור על מראה ריפודי עור נקי ואסטטי דרוש מכם מספר פעולות אשר אותן חייבים לבצע:

  • הישתדלו לא לחשוף את ספות עור שלכם לקרני שמש החזקים. זה ימנע שהיית צבע של הספות, היתייבשות והופעת סדקים.
  • מידי פעם לנגב את ספות העור במטלית לחה ולשאוב אבק וליכלוך שהצטבר בין הכריות וחריצים של הספות.
  • פעם בכמה חודשים לשמן את ספות העור בחומר הגנה (קרם) המיועד לבדי עור, על מנת לשמור על מרקם הבד ולמנוע התיבשות והופעת סדקים עליו.

חשוב לזכור ששימוש בחומרי ניקוי לא מתאימים עלול לבגום בריפוד העור ולגרום לנזק בלתי הפיך.

לכן השתדלו להשתמש בחומרים בעלי HP ניטרליים. הקפידו בבחירת מברשת המתאימה לניקוי עור. בדרך כלל מברשות מקצועיות המיועדות לניקוי ספות עור מצליחות לחדור עמוק אל תוך הנקבוביות של הבד ועם כל זה אינן פוגעות בתקסטורה של הבד, לא יוצרות סריטות ולא גורמות לנזקים.

ניקוי ספות עור לא מקצועי ושגוי עלול לגרום נזק בלתי הפיך לבד בלי לפתור את בעיית הלכלוך, לכן השתדלו בנוסף לתחזוקה השוטפת של הד להזמין גם חברה המתמחה בנירוי בד עור, שיעזרו לכם לפתור את בעית הניקוי. לפעמים השקעה קטנה היום יכולה לחסוך מכם הוצאה גדולה מחר.

הציוד שלנו מקצועי ומתקדם, אשר מתחדש כל שנה.
אתם נהנים ממחירים נוחים וגמישים.
אנו מספקים ניקוי ספות עור מקצועי ומתחייבים לתוצאות!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

אנו לוקחים אחריות מלאה על העבודה!

לצפייה בכל העבודות שלנו - לחץ כאן

לצפייה בכל העבודות שלנו - לחץ כאן

מחזירים לספות עור את החיים

ניקוי ספות עור מקצועי מחזיר לספות שלכם מראה מבריק ונקי. צריך לדעת להבדיל בין עור טבעי לעור מטועש. עור טבעי הוא עור ללא כל ציפוי בעל מראה טבעי ומוגדר כבד נושם. לעומתו עור מטועש מצופה בשכבת לקה המונעת חדירת נוזלים. הניקוי בעור מטועש הרבה יותר קל מעניקוי עור טבעי, אך עקב זה שעור מטועש הוא עור מעובד ובעל תחושת פלסטיק, הוא פחות נעים במגע ובשימוש בו.

עם חלוף הזמן שכת הלקה נוטה לרדת, דבר זה גורם לספות עור להיראות לא אסטטיות וחסרת צבע. לכן חשוב מאוד מדי פעם להשתמש בעזרתה של חברה מקצועית המתמחה בניקוי ספות עור, על מנת לעזור לכם ולשמור על הריפוד בצורה מועילה.

כאשר אנחנו בחברת נשר קלין מבצעים ניקוי ספות עור, הניקוי מתחלק למספר שלבים:

  • איש מקצוע לפני תחילת העבודה בודק את סוג העור, מצבו, האם קיימים סדקים, על אילו כתמי לכלוך מדובר. לאחר מכן איש מקצוע מתאם חומרי ניקוי מקצועיים לסוג הבד ומוודא שאכן אין תגודה לא רצויה של הבד לאותו חומר ניקוי.
  • מריחת חומרי ניקוי בערבוב עם מים על הספות. בפעולה זו חומר ניקוי חודר לנוקביבויות של העור ומפרק כתמי שומן ושאר הלכלוך. מריחת החומר מתבצעת בצורה ידנית בעזרת מברשת מקצועית מתאימה, אשר אינה סורטת את הבד ולא גורמת לנזקים של הטקסטורה.
  • ספיגת חומר ניקוי מהספה והמשך ניקוי בד עור. פעולה זו מתבצעת באמצעות מכונה תעשייתית מקצועית הפועלת בשיטת הזרקה ויניקה בסירקולציה של מים וחומר ניקוי. בתום הניקוי , ספות עור נשארות נקיות מכל חומר.
  • מריחת שכבת תחליב קרם מקצועי המיועד לספות העור. מרקם של הקרם מספק הזנה לבד העור, שומר על האלסטיות שלו ומגן מהתייבשות והופעת סדקים.

ליקויים בספות העור

עם הזמן תוך כדי שימוש יום יומי, ספות עור עלולות לעבד את המראה החי שלהם, הצבע מאבד את חוזקו וללא הטיפול הנכון סלון עור עלול אף להתייבש ולקבל סדרים.

אך אין זה אומר שבשלב זה אתם אמורים לרכוש סלון עור חדש.

ניקוי מקצועי על ידי אנשי מקצוע מומחים לניקוי בד עור, יחזיר לספות שלכם מראה מחודש, נקי, אסטטי ויוקרתי כמו פעם. בנוסף לכך הטיפול המקצועי שלאחר הניקוי, יחזיר לריפודכם את תכונותיו המרשימות.

חשוב לזכור - במקרה אם החלטתם לבצע ניקוי עצמי בספות עור, עדיין חשוב להיות קשובים להמלצות אנשי מקצוע בנוגע לניקוי, על מנת לא לגרום נזק לריפוד. אנחנו בחברת נשר קלין נשמח לעמוד לשירותכם וליעץ במקרה הצורך ללא כל תשלום.

חברת ניקוי ספות שמשנה את הספה

אם הספה שלכם זקוקה לניקוי או אם היא נקרעה ואתם לא רוצים לרכוש ספה חדשה, זה הזמן ליצור קשר עם המובילים בתחום וליהנות מספה כחדשה בעלות של ניקוי ספה בלבד.

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים

נשר קלין מבצעת ניקוי ספות מכל הסוגים במקצועיות עם אחריות לכל עבודה.

סוגי ניקוי ספות המבוצעים על ידינו

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות אימפלה

ניקוי ספות אלקנטרה

ניקוי ספות מיקרופייבר

ניקוי ספות פשתן

ניקוי ספות ויסקוזה

ניקוי ספות מקצועי