ניקוי שטיחי כרמל

ניקוי שטיחי כרמל

שטיחי כרמל ידועים לכלל הציבור בזכות מגוון רבח של דגמים, צבעים וגדלים שלהם, העונים לכל דרישות ורצון בעניין הטקסטיל. שטיחי כרמל קלים לתחזוקה שוטפת, אך למרות כל זה, על מנת לשמור על אורך חייהם בצורה משמעותית וללא נזקים, מומלץ מאוד מידי פעם לפנות לאנשי מקצוע ולבצע ניקוי שטיח מקצועי.

לפני שנתעמק בעניין התחזוקה והניקוי, הבא נבחן קצת מה הוא המקור לשטיחים אלו.

היו היה מפעל חדש הנקרא "שטיחי כרמל". בעליו של המפעל נקלע לחובות, ושר התעשיה והמסחר החליט לפנות לאיש עסקים בשם אברהם שפירא, אותו הכיר כבר מקודם, בהצעה לקנות את המפעל ולשקמו. בשנת 1959 הם ניפגשו לפגישה והוחלט על קניית המפעל והציוד שברשותו, בעזרת הלוואות ממשלתיות. בזכות התנהלות נכונה, המפעל השתקם במהרה והתחיל לצבור לקוחות ואהדה מצידי הקהל הישראלי אשר התגאה ביצור המקומי. לקראת שנת 1961, המפעל גדל עד להעסקה של מעל מאה עובדים, וכעבור מספר שנים, נפתחו עוד מספר מפעלים בנצרת עלית ונתיבות . בשנות ה-80 שפירא עמד בראש "תשלובת השטיחים כרמל קיסריה גלנויט", שכלל 7 מפעלים ברחבי הארץ, שלוחות בחו"ל ומספר העובדים המועסקים הגיע עד 1500 איש. בנוסף אברהם שפירא זכה בפרס התעשייה בקטקוריית הטקסטיל. מאז ועד היום ידועים שטיחי כרמל כבעלי איכות גבוהה וזה אחד הקרטריונים החשובים בעולם השטיחים.

לצפייה בכל העבודות שלנו - לחץ כאן

"שטיחי כרמל" הייתה במשך שנים אחת מחברות השטיחים הגדולות בארץ

"שטיחי כרמל" זה הוא אחד המותגים אשר הוקמו לראשונה בארץ וידועים לכלל הציבור הרחב. בזמנים שלנו, ניתן למצוא שטיחי כרמל בחברת "כרמל שטיחים ופרקטים" במחלקות המתעסקות בעיצוב כיסוי רצפות. קיים מגוון רחב של שטיחי כרמל החל משטיחים הארוגים ע"י מכונות, אשר הרכבם הוא סינטטי, ועד שיטיחי עבודות יד אשר נחשבים לשטיחי יוקרה. בין אם האריגה ידנית ובין אם מכונה, כל שטיחי הכרמל מאופיינים כבעלי איכות גבוהה, צבעים מלהיבים וסגנון מגוון, אשר תואמים לקרטריונים לאומיים.

ניקוי מקצועי לשטיחי כרמל

התחזוקה השוטפת תעזור לכם לשמר את השטיחים, אך שחוב לזכור שלמרות הכל שטיחי כרמל, הם שטיחים מיוחדים הדורשים יחס וטיפול נכונים, לכן חשוב מאוד להחעזר מידי פעם באנשי מקצוע המומחים לניקוי שטיחי כרמל, אשר יוכלו לספק לכם ולשטיחים שלכם את הניקוי הנדרש בצורה הכי מקצועית, ואחראית שניתן. חשוב לזכור שכל שטיח דורש התאמת חומרי ניקוי וביצוע הניקוי המיועדים לסוגו בלבד, על מנת לקבל בחזרה את היופי וריבוי גווני צבעים אשר היו פעם, ללא כל נזק לשטיח. חברת נשר קלין ידועה כחברה עם אנשי מקצוע מיומנים, אחראים ואדיבים, אשר יבצעו בשבילכם ניקוי שטיחי כרמל בצורה מקצועית ביותר ויחזירו לשטיחים שלכם את הניקויון והזוהר של פעם. אנחנו לוקחים אחריות מלאה על עבודתינו ומתחייבים לתוצאות שידהימו אתכם.

רוצים לדעת עוד? כנסו ל: ניקוי שטיח פרסי , ניקוי שטיח סיני ,ניקוי שטיח משי , ניקוי שטיח אפגני , ניקוי שטיח קילים

הציוד שלנו מקצועי ומתקדם, אשר מתחדש כל שנה.
אתם נהנים ממחירים נוחים וגמישים.
אנו מספקים ניקוי שטיחי כרמל מקצועי ומתחייבים לתוצאות!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

אנו בחברת נשר קלין נמצאים בתחום ניקוי שטיחים וריפודים מעל 20 שנה. צוות העובדים שלנו הם בעלי ניסיון רב בתחום ומכשור וחומרי ניקוי שברשותינו הם מקצועיים ומתקדמים!

יתרונות ניקוי שטיחי כרמל

הסרת כתמים

הסרה מרבית של כתמים שטחיים ועמוקים.

עומק ניקוי

סילוק מוחלט של אבק ולכלוך לכל אורך הערמה והדוגמה הופכת לזוהרת יותר.

הסרת ריחות

שמפו מיוחד לניקוי עמוק של השטיח ממיקרואורגניזמים, אלרגנים וריחות לא נעימים.

טיפול אנטי בקטריאלי

טיפול היגייני מלא כולל הרחקת חיידקים וקרציות מסוכנות לבריאות

הרמת הערימה

טיפול בערימה וסירוק לכל גובהה מהבסיס.

ניקוי עדין

רק כימיקלים מאושרים שתוכננו במיוחד עבור בדים עדינים.

אנו לוקחים אחריות מלאה על העבודה!

סוגי ניקוי שטיחים המבוצעים על ידינו

ניקוי שטיחים מקצועי

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

ניקוי שטיח אפגני

ניקוי שטיח פרסי

ניקוי שטיח משי

ניקוי שטיח עבודת יד

ניקוי שטיחי כרמל

ניקוי שטיחי קילים