ניקוי שטיחי קילים

חברת נשר קלין מספקת שירותי ניקוי שטיחי קילים.

ניקוי מקצועי של שטיחי קילים מוגד כניקוי בדרגת אמנות עקב כך ששטיחי קילים בעצמם הם שטיחי יוקרה אשר דורשים יחס מיוחד במינו.

מקור השם "קילים" (kilim)הוא בעצם עיוות המילה הפרסית "גילים" המגיעה מחלקה האירופי של טורקיה, חבל הבלקן. שטיחי קילים מיוצרים באריגה ידנית והם מאופיינים שטיחים שטוחים, בעלי איכות גבוהה ומראה מלהיב.

שטיחי קילין הם שטיחי עבודת יד הארוגים מחוטי צמר או כותנה. הם מאופיינים כבעלי אריגה שטוחה, ערב ושתי. לרוב החלק של הערב צפוף יחסית לשתי ומסתיר אותו. ברוב שטיחי קילים ניתן להשתמש משני הצדדים.

שטיחי קילים מאופיינים כדקים במיוחד, בעלי מגוון צבעים ודוגמאות גיאומטריות ואתניות. בעבר נהגו להשתמש בשטיחי קילים במאהלים בשבטים מוסרתיים. מכאן יש דעה שעל מנת להעביר מסר לאורחים, היו אורגים שטיחי קילים עם אלמנטים מספת הסימנים.

שימו לב! אנחנו לעולם לא מחייבים את הלקוח עבור הגעת איש מקצוע. אפילו במקרה שהשטיח אובחן על ידו והוא הגיע למסקנה שאין לעשות ניקוי כימי של המוצר.
האיסוף והמשלוח הם בחינם לחלוטין במועד נוח שנקבע מראש.
שלחו תמונה לייעוץ בווטסאפ
שלח תמונה qxif-whatsapp

ניקוי שטיחי קילים מקצועי

תחזוקתו השותפת של שטיח הקילים דורשת לנער את השטיח היטב פעם בשבוע.

משקלם של שטיחי קילים קטן, לכן קל מאוד לבצע בהם את פעולת הניעור, למרות זאת עדיין צריך לבצעה בעדינות. על מנת לשמור על יופיים של שטיחי קילים, מומלץ מאוד בנוסף לתחזוקה שוטפת, להזמין גם ניקוי מקצועי אשר יתבצע על ידי מומחים בנושא.

שטיחי קילים ברובם אינם סובלים מים, לכן מומלץ על ניקוי יבש. בדרך כלל במגע עם מים סיבי השטיח מתקשים ונזק זה לא ניתן לתקן, לכן ניקוי עצמי אפילו במעט מים יכול להרוס את השטיח. אם במקרה והשטיח נרטב, בשום אופן אסור להוציאו לייבוש בשמש ישירה. סיבי שטיח קילים עדינים מאוד וחשיפה ישירה לקרני השמש עלולה לגרום נזק עצום לצבעים.

מגבון לך הוא העזרה הראשונה שלכם במרקה של הופעת הכתם או לכלוך על שטיח קילים, אבל חשוב לזכור שזו היא עזרה ראשונה, את יתר הטיפול והניקוי אמור לבצע אך ורק איש מקצוע מומחה לניקוי שטיחים מסוג זה.

הציוד שלנו מקצועי ומתקדם, אשר מתחדש כל שנה.
אתם נהנים ממחירים נוחים וגמישים.
אנו מספקים ניקוי שטיחי קילים מקצועי ומתחייבים לתוצאות!

פעולת לניקוי שטיחי קילים - מצריכה ידע רב וניסיון

כאשר אתם מחליטים לפנות למקצוענים, חשוב לבחור איש מקצוע בעל ניסיון, אשר מכיר את סוג השטיחים שברשותכם ומתמחה בניקיונם ובהתחייבות. חשוב מאוד שלא יגרם כל נזק לשטיח לכן בזמן ניקוי מקצועי של שטיח קילים יותאמו בהתאם לסוג השטיח,בין אם הוא צמר או כותנה, חומרי ניקוי ומכשור טכנולוגי מתקדמים ומתאימים.

לפני תחילת הניקוי יעבור שטיח קילים תהליך של הוצאת חול ואבל יל ידי חבטות מדוייקות, אך לא חזקות מידי על מנת לא לגרוב לקרעים. לאחר מכן יפוזר על השטיח חומר ניקוי אשר מפרק את הכתמים הקשים וסופג את הלכלוך. בעת פיזור החומר, נעשה גם קרצוף קל על מנת להגיע לעומק הסיבים. פעולה זו מתבצעת משני כיווני השטיח. ולסיום שאיבת החומר מהשטיח וטיפול ריח וחיטוי על מנת לנטרל ריחות לא נעימים אם קיימים.

בנוסף אנשי מקצוע מיומנים, בעלי ניסיון בניקוי שטיחי קילים, יבטיחו עבודה ברמה הגבוה ביותר ויוכלו למנוע הופעה של פגמים בשטיחים כגון התכווצות, שינוי צבע, קרעים. במקרה אם הפגם כבר קיים יוכלו לתת מענה לבעיה. בעצם מלאכתם של אנשי מקצוע בניקוי שטיחי קילים היא היחידה שתוכל לבטח את השטיח שלכם ולהחזיר לו את המראה המלהיב והיוקרתי שלו, בנוסף לניקיון כמובן.

לבסוף, אנו מבטיחים איכות גבוהה של עבודה שתבוצע, ואם לאחר הניקוי שלנו ישארו כתמים או סימנים אשר אינם נראים על סיב רטוב, אנחנו נבצע ניקוי נוסף של ניקוי כימי ללא כל עלות .

ניקוי שטיחי קילים, כמו כל ניקויי שטיחים שנוצרו בעבודת יד, מצריך ניסיון וידע נרחב.

ניקוי שטיח אפגני – נקודות חשובות

שמירה על איכות השטיח- הניקוי המקצועי הנעשה בשטיח אפגני הוא לא רק עקב כתמים קשים שנוצרו במהלך שימוש לא זהיר. אפילו אם אין כתמים קשים חשוב לתחזק את השטיח ומידי פעם לבצע בו ניקוי מקצועי על מנת לשמור על צבעיו היפים והחזקים, מראהו המפואר וסיביו נעימים למגע.

תדירות הניקוי- את הניקוי המקצועי של שטיח אפגני מומלץ לבצע פעם בשנה. למרות זאת במקרה של ילדים בבית או בעלי חיים, הצורך לניקוי מקצועי עלול לעלות למספר גדול יותר. מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע על כך אישית.

שיטות שונות לניקוי שטיח אפגני- קיימות מספר שיטות לשטיחים אפגניים: ניקוי רטוב וניקוי יבש. לחלק מהשטיחים מתאימה רק שיטת ניקוי יבש, לכן מומלץ תמיד לברר אצל חברת ניקוי האם הם מספקים שרות זה.

חומרי ניקוי- קיימים סוגים שונים של חומרי ניקוי, שמפו וסבונים. רמת החומציות הגבוהה שבהם עלולה לפגום בסיבי השטיח האפגני ואף לגרום לנזק בלתי הפיך. לכן אל תתנסו בזה לבד. התייעצו עם איש מקצוע מומחה או עדיף תזמינו אותו לניקוי מקצועי של השטיח.

המלצות וניסיון - תמיד תבדקו שהחברת ניקוי שאתם מזמינים היא חברה בעלת ניסיון בכל הקשור לניקוי שטיחים אפגניים, אחראית ופועלת לפי התקן. כמובן שהמלצות לחברת ניקוי מסויימת זה דבר חיובי אך תמיד יש לבדוק את סוג העבודה, רמת איכות ואחריות על העבודה.

למה דווקא אנחנו?

יש לנו את המחירים הכי מתשלמים בשוק, בין אם בהזמנת שירותים נפרדים ובין אם זו הזמנה מינימלית.

אנחנו משתמשים בחומרי ניקוי ייחודיים, יעילים ומאוד לא מזיקים, שיכולים בקלות להסיר סוגים שונים של זיהום ולכלוך. המקצוענים שלנו בעלי ניסיון מרובה שנים ואין משהו שיכול להפתיע אותם.

אנחנו עובדים במהירות - במקרה חירום, המומחים שלנו יגיעו באותו יום לבית הלקוח.

לבסוף, אנו מבטיחים איכות גבוהה של עבודה שתבוצע, ואם לאחר הניקוי שלנו ישארו כתמים או סימנים אשר אינם נראים על סיב רטוב, אנחנו נבצע ניקוי נוסף של ניקוי כימי ללא כל עלות .

יתרונות ניקוי שטיחים

  • qxio-android-checkbox-outlineעומק ניקוי: סילוק מוחלט של אבק ולכלוך לכל אורך הערמה והדוגמה הופכת לזוהרת יותר.
  • qxio-android-checkbox-outlineטיפול אנטי בקטריאלי: טיפול היגייני מלא כולל הרחקת חיידקים וקרציות מסוכנות לבריאות
  • qxio-android-checkbox-outlineהסרת כתמים: הסרה מרבית של כתמים שטחיים ועמוקים.
  • qxio-android-checkbox-outlineהרמת הערימה: טיפול בערימה וסירוק לכל גובהה מהבסיס.
  • qxio-android-checkbox-outlineהסרת ריחות: שמפו מיוחד לניקוי עמוק של השטיח ממיקרואורגניזמים, אלרגנים וריחות לא נעימים.
  • qxio-android-checkbox-outlineניקוי עדין: רק כימיקלים מאושרים שתוכננו במיוחד עבור בדים עדינים.
לשלוח בקשה
הזמינו ניקיון דרך WhatsApp
qxio-waterdrop

הזמינו ניקוי

052-7216061
קבלת הזמנות: 09:00 עד 21:00
שלחו הזמנה וניצור עימכם קשר

שירותים שלנו

qxif-angle-double-down
qxif-angle-double-down
qxif-angle-double-down
qxif-angle-double-down
qxif-angle-double-down
qxif-angle-double-down
qxif-angle-double-down
qxif-angle-double-down
qxif-angle-double-down