ניקוי שטיח אפגני

ניקוי שטיח אפגני

חברת נשר קלין מספקת שירותי ניקוי שטיח אפגני מקצועי בבית הלקוח או במשרדו בכל רחבי ישראל.

כל בעל שטיח אפגני המעוניין לשמור עליו כעל בעל מראה מרשים ויוקרתי, חייב בניקוי מקצועי.

שימו לב! אנחנו לעולם לא מחייבים את הלקוח עבור הגעת איש מקצוע. אפילו במקרה שהשטיח אובחן על ידו והוא הגיע למסקנה שאין לעשות ניקוי כימי של המוצר.

שטיח אפגני

אריגת שטיח אפגני זו אומנות. אריגיפ אפגניים ידועים בתור אנשי מקצוע מיומנים אשר נחשבים לאמנים במלאכתם. לשטיח אפגני אריגה צפופה מצמראיכותי ואריגתם היא עבודת יד. מחירם בשוק השטיחים גבוהה אך המראה היוקרתי והמפואר שלהם מצדיק את ההוצאה.

שטיחים אפגניים לרוב מאופיינים בגוונים כהים ועזים של אדום ושחור ובשילוב של דוגמאות חוזרות של צורות רגלי פיל ומלבנים. רוב השטיחים האפגניים נארגים בעיר קבול, באפגניסטן ומסמלים סטאטוס ויוקרה למשך כל ההיסטוריה. ככל שמקפידים יותר על ניקיון השטיח האפגני כך הוא נשמר יותר ויופיו מאריך ימים.

ניקוי שטיח אפגני

לשטיח אפגני, בניקוי לא מקצועי, יש נטיה לקבל גלים עקב השתי צמר שלו. לכן מומלץ מאוד לפנות לאנשי מקצוע המומחים בניקוי שטיח אפגני, על מנת לא לגרום לשטיח נזק בלתי הפיך.

קיימות כמה שיטות לניקוי שטיחים אפגניים. חלק מומחים משתמשים בשיטת אידוי, המתבצע בעזרת מכשיר מיוחד. וחלק המומחים משתמשים בניקוי רטוב, אשר מתבצע באמצעות החדרת חומר ניקוי עם מים אל תוך סיבי השטיח ופירוק כתמים קשים ולכלוך יום יומי.

כל חברה מקצועית מחליטה על שיטת העבודה משלה. בשתיהן ניתן להגיע לרמות ניקוי גבוהות ומרשימות.

הציוד שלנו מקצועי ומתקדם, אשר מתחדש כל שנה.
אתם נהנים ממחירים נוחים וגמישים.
אנו מספקים ניקוי שטיח אפגני מקצועי ומתחייבים לתוצאות!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

ניקוי שטיח אפגני – נקודות חשובות

שמירה על איכות השטיח- הניקוי המקצועי הנעשה בשטיח אפגני הוא לא רק עקב כתמים קשים שנוצרו במהלך שימוש לא זהיר. אפילו אם אין כתמים קשים חשוב לתחזק את השטיח ומידי פעם לבצע בו ניקוי מקצועי על מנת לשמור על צבעיו היפים והחזקים, מראהו המפואר וסיביו נעימים למגע.

תדירות הניקוי- את הניקוי המקצועי של שטיח אפגני מומלץ לבצע פעם בשנה. למרות זאת במקרה של ילדים בבית או בעלי חיים, הצורך לניקוי מקצועי עלול לעלות למספר גדול יותר. מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע על כך אישית.

שיטות שונות לניקוי שטיח אפגני- קיימות מספר שיטות לשטיחים אפגניים: ניקוי רטוב וניקוי יבש. לחלק מהשטיחים מתאימה רק שיטת ניקוי יבש, לכן מומלץ תמיד לברר אצל חברת ניקוי האם הם מספקים שרות זה.

חומרי ניקוי- קיימים סוגים שונים של חומרי ניקוי, שמפו וסבונים. רמת החומציות הגבוהה שבהם עלולה לפגום בסיבי השטיח האפגני ואף לגרום לנזק בלתי הפיך. לכן אל תתנסו בזה לבד. התייעצו עם איש מקצוע מומחה או עדיף תזמינו אותו לניקוי מקצועי של השטיח.

המלצות וניסיון - תמיד תבדקו שהחברת ניקוי שאתם מזמינים היא חברה בעלת ניסיון בכל הקשור לניקוי שטיחים אפגניים, אחראית ופועלת לפי התקן. כמובן שהמלצות לחברת ניקוי מסויימת זה דבר חיובי אך תמיד יש לבדוק את סוג העבודה, רמת איכות ואחריות על העבודה.

לצפייה בכל העבודות שלנו - לחץ כאן

למה דווקא אנחנו?

יש לנו את המחירים הכי מתשלמים בשוק, בין אם בהזמנת שירותים נפרדים ובין אם זו הזמנה מינימלית.

אנחנו משתמשים בחומרי ניקוי ייחודיים, יעילים ומאוד לא מזיקים, שיכולים בקלות להסיר סוגים שונים של זיהום ולכלוך. המקצוענים שלנו בעלי ניסיון מרובה שנים ואין משהו שיכול להפתיע אותם.

אנחנו עובדים במהירות - במקרה חירום, המומחים שלנו יגיעו באותו יום לבית הלקוח.

לבסוף, אנו מבטיחים איכות גבוהה של עבודה שתבוצע, ואם לאחר הניקוי שלנו ישארו כתמים או סימנים אשר אינם נראים על סיב רטוב, אנחנו נבצע ניקוי נוסף של ניקוי כימי ללא כל עלות .

יתרונות ניקוי שטיחים מקיר לקיר בבית הלקוח נשר

הסרת ריחות

שמפו מיוחד לניקוי עמוק של השטיח ממיקרואורגניזמים, אלרגנים וריחות לא נעימים.

עומק ניקוי

סילוק מוחלט של אבק ולכלוך לכל אורך הערמה והדוגמה הופכת לזוהרת יותר.

הסרת כתמים

הסרה מרבית של כתמים שטחיים ועמוקים.

ניקוי עדין

רק כימיקלים מאושרים שתוכננו במיוחד עבור בדים עדינים.

הרמת הערימה

טיפול בערימה וסירוק לכל גובהה מהבסיס.

טיפול אנטי בקטריאלי

טיפול היגייני מלא כולל הרחקת חיידקים וקרציות מסוכנות לבריאות

אנו לוקחים אחריות מלאה על העבודה!

סוגי ניקוי שטיחים המבוצעים על ידינו

ניקוי שטיחים מקצועי

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

ניקוי שטיח אפגני

ניקוי שטיח פרסי

ניקוי שטיח משי

ניקוי שטיח עבודת יד

ניקוי שטיחי כרמל

ניקוי שטיחי קילים