ניקוי שטיחים מקיר לקיר

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

ניקוי שטיחים מקיר לקיר במשרדים ובבתים פרטיים.

השימוש בשטיח מקיר לקיר פופולרי היום בהרבה מקומות כגון בתים פרטיים, משרדים, גני ילדים, מוסדות חינוך, בתי קולנוע, תאטרונים ועוד. שטיחים מקיר לקיר נראים פשוטים לעין ונחשבים לפרקטים בתחזוקה שוטפת אך זוהי אשליה שרבים נופלים בה.

קיים מגוון רחב בסוגי שטיחים מקיר לקיר כגון סינטטי, צמר או מעורב. כמו כן הסיבים לשטיחים מקיר לקיר גם מכן משתנים מסוג לסוג לדוגמה סיב קצוץ, סיב מסולסל, סיב סעיר ועוד. ניתן לבדוק את איכות שטיח מקיר לקיר לפי עובי הסיב והצפיפות, וכמובן שאחוז היחס בין ניילון לצמר הנמצאים בשטיח נחשב בהחלט.

בעניין הטקסטיל נחשב שטיח מקיר לקיר כמגוון ביותר. ניתן למצוא אותו בכל הצבעים וגוונים רבים, המתאימים כל סוג למקום עיצוב משלו החל ממשרדי עסקים ועד חדרי ילדים. בנוסף לכל , התקנת שטיח מקיר לקיר או החלפתו בחדש, הרבה יותר זולה מהחלפת רצפה או פרקט. וכמובן התחזוקה קלה ופרקטית.

אך למרות כל היתרונות הללו יש חסרון אחד משמעותי. שטיחים מקיר לקיר הם בית חם לכל האבק והחיידקים המתאספים בו עם הזמן. סיבי שטיח מקיר לקיר הרבה יותר צפופים וסיבי שטיחים ניידים ותחת משקל גופינו, בדריכה יום יומית אנו דוחסים את כל הלכלוך יותר ויותר עמוק לתוך סיבי השטיח. שאיבת אבק במכונה רגילה מסירה רק את השכבה העליונה של האבק, אך אינה מצליחה לחדור פנימה. לכן לרוב, עם הזמן, נוטה שויח מקיר לקיר לדהות, לקבל מראה עייף ואף להישחק. לכן למרות כל התחזוקה השוטפת ושאיבת אבק ביתית, עדיין מומלץ לפנות לניקוי שטיח מקצועי.

ניקוי שטיח מקיר לקיר מקצועי

השירות שמספרת חברת נשר קלין בניקוי שטיח מקיר לקיר:

  • קודם כל אנו מציעים הגעת איש מקצוע שלנו אליכם על מנת לבחון את השטיח מקיר לקיר. מה הוא סוג הבד, באיזה מצב נמצא השטיח, כמה שנים לשטיח, האם יש שחיקה וקרעים, על אילו כתמים מדובר בנוסף לאבק השוטף. מכאן איש מקצוע יוכל להגיד לכם במדוייק באילו חומרי ניקוי הוא ישתמש, כמה זמן יקח ניקוי השטיח, מה היא רמת התוצאה, מה הוא זמן יבוש של השטיח ועל איזו הוצרה מדובר. חשוב לדעת- ההגעה היא ללא תשלום! התחייבות לתוצאה!
  • כאשר החלטתם שאתם מעוניינים בניקוי מקצועי של שטיח מקיר לקיר, נקבע לכם מועד הניקוי.
  • בעת ניקוי השטיח מרססים קודם מים עם חומרי ניקוי על פני השטיח. החומר מפרק את הכתמים הכשים ומרכך את סיבי השטיח ובכך מאפשר חדירה עמוקה אל הסיבים על מנת להוציאה את הלכלוך שהצטבר בחלקו התחתון.
  • ממשיכים בניקוי ע"י הזרקה ויניקה של מים וחומרי ניקוי, בלחץ גבוה, בפעולת סירקולציה, דבר המאפשר להוציא את כל הלכלוך מהשטיח.
  • מנקים את השטיח מכל חומרי ניקוי.
  • מבצעים טיפול ריח וחיטוי בשטיח על מנת לנטרל את כל הריחות הלא נעימים.

הציוד שלנו מקצועי ומתקדם, אשר מתחדש כל שנה.
אתם נהנים ממחירים נוחים וגמישים.
אנו מספקים ניקוי שטיחים מקיר לקיר מקצועי ומתחייבים לתוצאות!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

יתרונות ניקוי שטיחים מקיר לקיר נשר

טיפול אנטי בקטריאלי

טיפול היגייני מלא כולל הרחקת חיידקים וקרציות מסוכנות לבריאות

הרמת הערימה

טיפול בערימה וסירוק לכל גובהה מהבסיס.

ניקוי עדין

רק כימיקלים מאושרים שתוכננו במיוחד עבור בדים עדינים.

הסרת כתמים

הסרה מרבית של כתמים שטחיים ועמוקים.

עומק ניקוי

סילוק מוחלט של אבק ולכלוך לכל אורך הערמה והדוגמה הופכת לזוהרת יותר.

הסרת ריחות

שמפו מיוחד לניקוי עמוק של השטיח ממיקרואורגניזמים, אלרגנים וריחות לא נעימים.

אנו לוקחים אחריות מלאה על העבודה!

ניקוי שטיח מקיר לקיר

ניקוי שטיח מקיר לקיר

לסיכום יש לומר ששטיחים מקיר לקיר הם פתרון מצויין לשאלת העיצוב בזכות מגוון הרחב נרחב של אפשרויות שהם מציעים. שטיחים מקיר לקיר עמידים לשחיקה בזכות נסיב הצפוף, התרנתם זולה יחסית ותחזוקתם הנכונה תאפשר לכם לשמור על השטיח לתווך ארוך.

אך חשוב לזכור שלמרות כל התחזוקה, אינכם יכולים להוציא את כל האבק שהצטבר בעומקי בשטיח, אינכם יכולים להוציא כתמים אשר התווצרו על פני השטיח משימוש לא זהיר, ואף אתם יכולים לגרום לנזק בלתי הפיך לשטיח מקיר לקיר במהלך שימוש בחומרי ניקוי לא מתאימים לו.

לכן חשוב מאוד שתשתמשו בעזרתם של אנשי מקצוע מיומנים על מנת לבצע ניקוי שטיח מקיר לקיר בצורה מקצועית ובאחריות מלאה,ולהחזיר לשטיח שלכם את המראה של ימים ההם, הניקיון, היופי והריח הטוב, ללא כל פגם ונזק.

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים

נשר קלין מבצעת ניקוי שטיחים מכל הסוגים במקצועיות עם אחריות לכל עבודה.

סוגי ניקוי שטיחים המבוצעים על ידינו

ניקוי שטיחים מקצועי

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

ניקוי שטיח אפגני

ניקוי שטיח פרסי

ניקוי שטיח משי

ניקוי שטיח עבודת יד

ניקוי שטיחי כרמל

ניקוי שטיחי קילים