ניקוי שטיח פרסי

ניקוי שטיח פרסי

על מנת ששטיח פרסי ימשיך, למשך שנים ארוכות, לקשט את סלונכם ביופיו המפואר וצבעיו המלהיבים, חשוב מאוד לתחזק אותו נכון ומדי פעם לבצע גם ניקוי מקצועי.

שימו לב! אנחנו לעולם לא מחייבים את הלקוח עבור הגעת איש מקצוע. אפילו במקרה שהשטיח אובחן על ידו והוא הגיע למסקנה שאין לעשות ניקוי כימי של המוצר.

שטיח פרסי- כרטיס ביקור

שטיחים פרסים מאופיינים כשטיחים מרהיבים במראה ומשלבים בתוכם שנים של היסטוריה של העם הפרסי. שטיחים פרסים מאופיינים כבעלי מגוון רחב של צבעים וצורות עשירות של בעלי חיים , ערבסקות צבעוניות , מגוון פרחים ואנשים. אריגת שטיחים פרסים החלה לפני מאות שנים וכוללת בתוכה סוגים שונים של שטיחים פרסים כגון שטיחים פרסים לקישוט ארמונות, שטיחים פרסים המתעדים מקצועות שונים כמו ציד למשל, שטיחים פרסים המספרים על הגנים המדהימים באירן וכו'.

שטיח פרסי דורש תחזוקה קפדנית וניקוי מקצועי הוא אחד הקריטריונים החשובים לכך.

ניקוי שטיח פרסי – עסק למקצוענים בלבד

שטיחים פרסים מיוצרים באריגה ידנית, לכן הוגמאות שלהם תמיד שונות אחת מהשניה, כמובן גם העלות. בדרך כלל אנשים רוכשים שטיחים פרסים למטרות עיצוב הבית ומביני העניין בשטיחים המבינים את ערכם האמיתי אף רוכשים אותם להנאת העין והנפש.

על מנת לתחזק שטיחים פרסים כראוי ולשמר את תכונותיהם, פשוט חייבים להיעזר בניקוי שטיחים מקצועי ומיומן. שניקוי המקצועי חייב להתבצע בהקפדה מקסימלית על מנת לשמור על סיבי השטיח מכל פגע בעת הניקוי. לידיעתכם אם תחליטו בעת תחזוקה ביתית של השטיח לנסות ולנקות שטיח פרסי עם סבון ומים בתוספת קרצוף על ידי מברשת - רוב הסיכויים שגרמתם לנזק בלתי הפיך.

הציוד שלנו מקצועי ומתקדם, אשר מתחדש כל שנה.
אתם נהנים ממחירים נוחים וגמישים.
אנו מספקים ניקוי שטיח פרסי מקצועי ומתחייבים לתוצאות!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

ניקוי שטיח פרסי- הלכה למעשה

להלן פירוט תהליך הניקוי של שטיח פרסי:

  • אבחון סוג השטיח - לפני שבעל מקצוע מתחיל בניקוי עצמו של שטיח פרסי, הוא בודק קודם את מצבו של השטיח כגון גיל\ מצב לקרעים\ סוג סיבי השטיח\ מצב צבע\ האם נעשה שימוש בחומרים בניסיון ביתי לניקוי\ מצב הכתמים
  • תהליך הוצאת חול ואבק - באמצעות מכשור מיוחד שטיח פרסי עובר תהליך ניעור של חבטות הרמה המותאמת לסוג השטיח על מנת לא ליגרום לקרעים.
  • ניקוי רטוב או ניקוי יבש - ניקוי רטוב מתבצע ע"י הזרקה ויניקה של מים וחומרי ניקוי בלחץ גבוה. חומר ניקוי מפרק את הכתמים הקשים ומרכך את סיבי השטיח. פעולה זו מתבצעת בסירקולציה ותוך כגי, מסירה את כל האבק והלכלוך. בזמן ניקוי יבש מפזרים על השטיח חומר הנספג אל תוך סיבי השטיח ותוך כדי סופג את כל הלכלוך.
  • לאחר שהחומר מתייבש הוא הופך לאבק אותו אוספים ע"י שאיבה באמצעות מכשור מיוחד.
  • הברשת שטיח פרסי - לאחר הניקוי מברישים את סיבי שטיח פרסי ע"י מברשות מתאימות לסוג השטיח ובלחץ המתאים על מנת לא לפגוע בסיב.
  • טיפול ריח וחיטוי - בתום הניקוי, שטיח פרסי עובר תהליך טיפול ריח וחיטוי אשר מנטרל את כל הריחות הלא נעימים שיש לשטיח.

לצפייה בכל העבודות שלנו - לחץ כאן

מכל זה אנו לומדים שבניקוי מקצועי קיימות שיטות שונות לניקוי שטיחים פרסים, ניקוי רטוב וניקוי יבש, ולכן סוג ניקוי גישות שונות וחומרים שונים, הכל בהתאם לסוג השטיח. לכן תזכרו שאם ברצונכם לקבל את השטיח נקי וללא פגע , תפנו אך ורק למקצוענים.

יתרונות ניקוי שטיח פרסי נשר קלין

הסרת כתמים

הסרה מרבית של כתמים שטחיים ועמוקים.

עומק ניקוי

סילוק מוחלט של אבק ולכלוך לכל אורך הערמה והדוגמה הופכת לזוהרת יותר.

הסרת ריחות

שמפו מיוחד לניקוי עמוק של השטיח ממיקרואורגניזמים, אלרגנים וריחות לא נעימים.

טיפול אנטי בקטריאלי

טיפול היגייני מלא כולל הרחקת חיידקים וקרציות מסוכנות לבריאות

הרמת הערימה

טיפול בערימה וסירוק לכל גובהה מהבסיס.

ניקוי עדין

רק כימיקלים מאושרים שתוכננו במיוחד עבור בדים עדינים.

אנו לוקחים אחריות מלאה על העבודה!

סוגי ניקוי שטיחים המבוצעים על ידינו

ניקוי שטיחים מקצועי

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

ניקוי שטיח אפגני

ניקוי שטיח פרסי

ניקוי שטיח משי

ניקוי שטיח עבודת יד

ניקוי שטיחי כרמל

ניקוי שטיחי קילים